DraudzeDievnamsE-bibliotēkaGalerijaSaitesKontakti

Reģ.Nr.  LV90000574380
A/S Swedbanka
konts: LV57HABA000140J034010

Kristīgajā dzīvē vienmēr izpaužas divi principi: mēs saņemam un dodam. Katrā dievkalpojumā tas atklājas ļoti konkrēti. Mēs saņemam Vārdu un Sakramentu. Kristus mums atdod sevi. Mēs dodam no sevis Dievam, ziedojot savus līdzekļus draudzes darbam! Ikviena draudze savu kalpošanu var īstenot tikai ar draudzes locekļu ziedojumu atbalstu. Svētos Rakstos sacīts: “Priecīgu devēju Dievs mīl.” Tas nozīmē, ka katram jāpieņem savs lēmums, cik viņš vēlas ziedot draudzes darbam, kas visai tiešā veidā parāda cilvēka prioritātes - cik nozīmīga un svarīga viņam ir draudze.

Jūsu ziedojumi tiek izlietoti draudzes darba uzturēšanai - dievkalpojumiem, svētdienas skolai, jauniešu darbam un dievnama atjaunošanai.

Lai Dievs svētī katru priecīgu devēju un gādā, ka visas dāvanas tiek izlietotas Viņam par godu un draudzei par svētību.

Mūsu Baznīcas kārtība nosaka, ka katram draudzes loceklim vismaz reizi gadā ir jāsaņem Svētais Vakarēdiens un vismaz vienu no saviem ziedojumiem ir jāveic personiski draudzes kancelejā vai ieskaitot draudzes kontā kā draudzes locekļa gadskārtējo ziedojumu. Gadskārtējais ziedojums no citiem ziedojumiem atšķiras ar to, ka tas nav anonīms, bet tajā tiek norādīti draudzes locekļa personas dati. Šie ziedojumi tiek izlietoti LELB kopējam darbam.

Ja ziedojat caur banku, informācijā saņēmējam norādiet, ka tas ir gadskārtējais ziedojums; papildus kā maksājuma mērķi norādiet gadu, par kuru ziedojat, savu un arī personu, par kurām Jūs ziedojat, vārdus, uzvārdus un personas kodus, ja ziedojums veikts par vairākiem draudzes locekļiem.

...

Draudzes pasākumi