Jaunu Burtu D un Kristāla Annulus Bloķēšanas Rožu Zelta Kulons, Kaklarota, Nerūsējošā Tērauda sānslīdi kaklasaite Kaklarota Sievietēm-Rotaslietas Labākā Dāvana

• Kaklarota Tips: Kulons Kaklarotas
  • Dzimums: Sievietes
  • Vienuma Tips: Kaklarotas
  • Metālu Tips: Vara
  • Sods vai Modes: Modes

Sirds Cross Kulons, Kaklarota Sievietēm ar Unikālu Projekcijas Funkciju 100 Valodā "es TEVI MĪLU" Mīlestība Kaklarotas 100% Jaunu Un Augstas Kvalitātes Ātra piegāde, Labākās Cenas Metāls: Varš Izmērs: Kā attēlu Krāsa: Sudraba/zelta Roze Stils: Romantisks Gadījumos Dāvanas:Reklāma, biznesa dāvanas, svētki, rezidentiem, dzimšanas dienas, ceļojumi Funkcijas: 1.Izmantojot fine-tuning projekcijas tehnika, "I love you" 100 dažādās valodās ir iegravēts uz kaklarotu. 2.Viens gabals kaklarota, un elegants temperaments ziedēšana. 3.Virsma ir pakļauti nekustamā gold plating, ko var valkāt uz ilgu laiku bez fedings.Kā, lai Redzētu, Griešanai: A: 1. Atveriet tālruņa kameras funkcijas. 2. Saskaņots cirsts virsma-izliekta ar šo tālruni objektīvs. 3. Tad jūs varat redzēt cirsts contect pa telefona ekrānu.B: 1. Atveriet tālruni flash funkciju. 2. Saskaņots ar kaklarotu, kulonu ar tālruņa zibspuldzi. 3. Projekta gaismu uz melna fona var padarīt to izskatās skaidrāks.Komplektā Ietilpst: 1 * Projekcijas Kaklarota Piezīmes: 1.Sakarā ar gaismas un ekrāna iestatījumu atšķirība, ka preces krāsa var nedaudz atšķirties no bildes. 2.Lūdzu atļaut nelielu dimensiju atšķirību dēļ dažādās manuāla mērīšana.

Tagi: es tevi mīlu, necklac, bff, mīlestība pērle, 925 sudrabs, draudzība kulons, za, es mīlu jūs kulons, pair pendant, smilšu pulkstenis kulons