Sākotnējā Kreiso peles Labo Pogu 3D, Analogās Vadības Kursorsvira Stick Nomaiņa Sony PlayStation PS Vita PSV 2000

• Krāsa: balts, Rozā, melns, Zaļa
  • Izsmidzināšanas apjoms: 40ml/h
  • Spray režīmā: Nepārtraukta/Intermitējošs
  • Nominālā Jauda: 5W
  • izmērs: 68*68*115 mm
  • Materiāls: ABS+PC+elektroniskie komponenti+silikona
  • Jaudas Režīmā: 5V
  • Lietošanas laiks: 4-8H
  • Sertifikācija: CE
  • Gadījumā ūdens kvalitāte: minerālūdens/krāna ūdeni
  • Ūdens tvertnes tilpums: 220 ml

Apraksts:

*1. Materiāls: ABS+PC+silikona

*2. Izmērs: 68*68*115 mm

*3. Ieejas Spriegums: DC5V

*4. Lietošanas Laiks: 4-8H (MAKS.)

*5. Jauda: 2W

*6. Ūdens Tvertnes Ietilpība: 220 ML

*7. Aerosola Tilpums: 40ML/H

*8. Spray Režīmā: nepārtrauktas/intermitējošs

*9. Ūdens Avots: minerālu/krāna ūdeni

Funkcijas:

*1. Mini USB gaisa mitrinātāju, ar krāsains nakts gaisma garšs, dekorēšana automašīnas interjeru.

*2. Migla ir bieza un smalka, ka nav slapjš centra konsoli, ūdens migla ir delikāts un mīksts, un baudīt ādai draudzīgu mitrināšanas pieredzi.

*3. 2 Izsmidzināšanas Režīmi, Nepārtraukta/Saraustīts, kas var ātri atbrīvot gaisa žāvēšanas, vai uzturēt ērtu mitrumu telpās.

*4. Lielas ietilpības ūdens tvertni, atrisina žāvēšanas problēmas jebkurā laikā apmierinātu dažādās situācijās, piemēram, dzīvojamā istaba, istaba, biroja, auto, utt.

Komplektā Ietilpst:

1 x gaisa mitrinātāju

1 x Uzlādes Kabelis

1 x Rokasgrāmata

◆ Maksājums:

-Mēs pieņemam šādus maksājumu metodes:kredītkarte, VĪZAS, Bankas Pārskaitījumu, Western Union un tā tālāk.

-Visi maksājumi no www.ropazudraudze.lv apstrādā Alipay.

◆ Piegāde:

-Lūdzu, pievērsiet vairāk uzmanības jūsu pasūtījums adresi, kas nepieciešams, lai ATBILSTU savu piegādes adresi. (Ja tu esi no Krievijas, Lūdzu atstājiet savu pilno vārdu.Tas ir ļoti svarīgi)

-Preces tiks nosūtīti 3 darba dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas.

-Piegāde būs visā pasaulē, izmantojot Epacket/China post air mail/UPS/FEDEX/DHL/EMS.

-Lūdzu, pārbaudiet vienumus, kad sniegts, ja ir bojātas, lūdzu, lūdzu, pieņem to un nekavējoties sazinieties ar mums.Mēs dos apstiprinājumu un nosūtīt jums jaunu.

◆ Garantija:

-Bojāts problēma ir jāiesniedz 7 (septiņu) darba dienu laikā pēc tam, kad produkts tiek piegādāts.

-Piegāde bojājumiem ir jāiesniedz 5 darba dienu laikā pēc tam, kad produkts tiek piegādāts.

◆ , Sazinieties ar mums:

-Mēs esam aizjūras noliktavām Krievijā, asv, Francijā, Spānijā, Polijā, Beļģijā, Austrālijā, Apvienotajā Karalistē, Itālijā un citās valstīs.Piegādes laiks ir ātri, mēs varam nodrošināt vietējo atgriešanās un valūtas maiņas pakalpojumi.Ja nepieciešams, lūdzu sazinieties ar mums.

-Ja jums ir nepieciešams izvietot lielu pasūtījumu vairumtirdzniecības vai lai vairākus objektus, rosināja ļaut mums zināt, pirmkārt.Mēs varam piedāvāt jums dažas atlaides.

◆ Atsauksmes :

-Kādas atsauksmes no jums būs daudz appreciated.Ja esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu vai produktu, lūdzu, sniedziet mums 5 zvaigznes.

-Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums, un mēs saņemam atpakaļ uz jums agrāk.

◆Lūdzu, ņemiet vērā:

-Visas bildes ir profesionāli krāsu-kodēts, bet sakarā ar dažādu apkārtējo gaismu un dažādas displeja uzstādījumus,

tur var būt dažas atšķirības starp attēliem, kas jums redzēt un priekšmetus, kas sevi.Lūdzu, saprast.

-Dati, kas tiek mērīts manuāli, tur var būt neliela novirze, bet tas neietekmē to lietošanas.

Tagi: figurin auto izkliedētājs, essentail oil diffuser car, led gaisa gaisa mitrinātāju, difūziem eļļa, 0 auto izkliedētājs, led mini usb, gaisa gaisa mitrinātāju mājās, auto difūziem, betmena auto gaisa atsvaidzināšanas, lampas eļļas