Lūpu krāsas Vibrators Slepeno Ložu Vibrators Klitora Stimulators G-spot Masāža Seksa Rotaļlietas, Lai Sieviete Masturbator Kluss Produkts ir 2021.

• Nosaukums: anālais plug
  • izmērs: 150/115/88mm
  • Materiāls: Silikona
  • Modeļa Numurs: M-GS06
  • Seksuāli Divdomīgs: No
  • Krāsa: tāpat kā attēls
  • Neķītrs Attēlu: No
  • Vienuma Tips: Anālās Seksa Rotaļlietas

MISE M-GS06 Lielu Piemājas krelles anālās bumbiņas lielāks anālais plug Krelles Seksa Rotaļlietas, Mīksta Silikona Vaginālās Anālais Butt Plug

Motīvs:

elastīgi izmantot

stimulēt anālo atveri

Par produktu:

Videi draudzīgs tpe, droši izmantot;

Privātā pakete, dzimumlocekļa gredzens ir kaste un plastmasas paketi, kraft papīra maisiņu arī tiks likts uz.

Klientu deklarēt: tpe anālais plug;

2.1 PRIVĀTĀ PAKETI-NE SARKT

2.1.1 PAKETE

Šeit ir priekšstatu par paketi, ko mēs, ko izmanto, lielākā daļa no produktiem, kas būtu iepakota ar piepūšamo somas un monētu, kas ir, nevar būt zināms, pieskaroties.

2.1.2 INFORMĀCIJA UZ IEPAKOJUMA

Nav veikalu vārdu, nav seksa rotaļlietu nosaukums, katram produktam, tiks nosaukts par "TPE MASSAGER"

2.1.3 NEVAJAG SARKT.

Tagi: Anālais tuneli, anālais plug xxl, anālā rotaļlieta, anālā seksa rotaļlieta, anālais vibrat, anālais milzīgs plug, butt plug, anālais, anālais dūri, anālais dildo