Caurspīdīgs Garšvielu Trauciņu Komplekts Sāls Pipari Garšvielas Lodziņā Spice Uzglabāšanas Pudele Virtuves Garšvielu Cruet rīki Uzglabāšanas Tvertnes

• izmērs: 18x4cm
  • Modeļa Numurs: Ūdens Repelents
  • Krāsa: melns
  • DIY Piederumi: Krāsu & Apdares
  • Materiāls: Šķidrums
  • Sertifikācija: Nav
  • Jauda: 120ml
  • Veids: Silikona Hermētiķis

Akcijā!Jaysuing Neredzams Ūdensizturīgs Agent Super Spēcīgu Līmēšana Anti-Noplūde Hermētiķis Aerosola Jaysuing Ūdensizturīgs Aģents

Daudzfunkcionāla, ātri BLĪVĒJUMA RISINĀJUMS!Neredzams sealer spray darbojas apbrīnojami, lai segtu sienas, griesti, izlietnes, kauliņiem, un pat ietves.Saglabāt jūsu sienām drošs un tīrs no noplūdes, un pelējuma problēmu.

Rīkoties ātri un ilgstošs efekts!Mūsu blīvējums ietver badošanās efekts, kas iekļūst dziļi jebkuras virsmas un ūdensizturīgs jūsu mājās no iekšienes.Aerosols aizpilda un mēteļi nekādas plaisas iekšpusē Bāzes, aizpilda radzes un veido aizsargājošu pārklājumu, lai novērstu mitrumu no seeping no apakšas.

Viegli zīmogs ar Aerosolu!Absolūti nekādas instrumentiem, kas nepieciešami!Vienkārši spray to hermētiķi uz jūsu vēlamo platību ātru, ērtu un vienkāršu zīmogu.Tās ūdensizturīgs sienām nav nepieciešami papildu rīkus, ja jums ir inovatīvs aerosols.

Saglabāt jūsu mājās tīrs un drošs no veidnes.Stop dodas atpakaļ uz veidnes, katru reizi, kad jūs esat tīrīt tos no izlietni par ilgstošu aizsardzību ar mūsu spēcīgu sealer spray tagad!

Kā lietot:

Tīra virsmas un nosusiniet to arī pirms turpināt; Ja ir plaisas lielākas par 2 mm, remonta un aizpildīt plaisas ar caulk pirmo labākos rezultātus.

Spray nekaitīgs hermētiķis uz virsmām (keramikas flīzes, grīdas flīzes, sienas flīzes, cementa, krāsotas sienas, utt.).

Gaidiet sealer spray, lai iekļūtu bāzes un izžūt apmēram 5 minūtes.

Kad nav šķidrums uz virsmas, atkārtojiet 2. un 3. divas vai vairākas reizes, lai palielinātu ietekmi.Ar ūdensizturīgu slāni, būs formā stingri jo 24-48 stundu laikā pēc pieteikuma.

Tilpums: 120ml

krāsa: melna

Materiāls: šķidrums

izmērs: 18x4cm

Iepakojuma Saturs:

1 x Lamatas spray

Tikai iepriekš paketes saturu, citi produkti nav iekļauti.

Piezīme: Gaismas šaušana un dažādi displeji var izraisīt krāsu elementu attēlu nedaudz atšķiras no reālā lieta.Mērījumu kļūda ir atļauts +/- 1-3cm.

Par izsekošanas numuru update:

Ja

izsekošanas skaits nav loģistikas informāciju, kā tūkstošiem

pakas nosūtīti uz ārvalstīm, loģistikas uzņēmumiem nav update

loģistikas informācijas, lūdzu, sazinieties ar mums pirmo reizi, lūdzu, Lūdzu

nav tieši atvērt strīdu.Mums ir pirmo reizi, lai jūs varētu

atrisināt!

Laiks sūtījumu:

Visi

produktu mēs varam piegāde no 2~5 darba dienu, parasti mēs esam

saskaņā ar klientu pasūtījumus laikā, iepakošanas un nosūtīšanas, mums ir nepieciešams, lai

rūpīgi pārbaudiet preču kvalitāti, pirms uz Kuģa, Lai veikt dažas

laiks apstrādāti.

Piegādes laiks:

Dēļ

force majeure faktori: vētru, lietusgāžu ietekmē lidojumu.Vadošo

loģistikas kavēšanos.Mēs esam godīgi pārdevēji, neļaus jums nodarīts

zaudējumu.Lūdzu, norādiet loģistikas uzņēmums nedaudz apstrādes laiku, mēs

gaidiet paketi, lai sasniegtu jūsu pusē.

Ja jūsu loģistikas informācijas ierodas pie vietējā pasta nodaļā:

Ja

lai vietējā pasta nodaļā vai nav sazināties ar jums, lūdzu, sazinieties ar

vietējā pasta nodaļā, vai, cik drīz vien iespējams, lai saņemtu jūsu pakete.Citādi,

virsstundas saņemšanu, zemes gabali, vietējie post office atgriezīsies jūsu

paku, sekām no sevis atbildību.

Aizsardzības laiks ir palicis:

Kad

mums ir pabeidzis laiks sūtījumu, ja produkts aizsardzības periodā

palicis, lūdzu, paplašināt ražojumu aizsardzības termiņš, ko pats vai

sazinieties ar mums, lūdzu, Lūdzu, neatveriet strīds, kas tieši.

Ievedmuitas nodokļiem ieved:

Nodokļi

un maksājumi netiek iekļauti postenī cena un piegādes izmaksas.

Šie tarifi ir pircēja pienākums.Ievedmuitas nodokļi, nodokļi un

maksa nav iekļauta objekta cena un piegādes izmaksas.Šie

maksa ir pircēja atbildība

Kad jūs saņemtu preces, ja ir kādas problēmas, lūdzu, sazinieties ar mums, un nav tieši atvērt strīdu.Mēs apsolām, mēs jums apmierināts risinājumu pēc tam, kad mēs to apstiprinājis.Mēs arī dos jums pozitīvu vērtējumu.

Mēs sirsnīgi aicinām jūs mūs atstāt pozitīvu atgriezenisko saiti ar kopējo Detalizētu Pārdošanas Reitings (DSR), kas ir 5 Zvaigznes .

Ja jūs varat parādīt savu jauku attēlu uz atsauksmju jomā, lūdzu, nosūtīt

ziņu pastāstiet mums, nākamo pasūtījumu, sazinieties ar mani, būs papildu

pārsteigumus.

Q: Kā var izsekot savu sūtījumu?

A:

Jūs varat izsekot savu sūtījumu šajā tīmekļa vietnē, izmantojot savu izsekošanu

numurs: www.17track.net/en (Kopēts pārlūku, lai atvērtu)

Q: Kā mazumtirdzniecības vai vairumtirdzniecības piedāvāt vairumtirdzniecības cena, ja es daudz vienumus?

A:

ja jums ir nepieciešams iegādāties daudz priekšmetus, tajā pašā reizes, lūdzu, sazinieties ar mani

pirmais.es piedāvā konkurētspējīgas vairumtirdzniecības cenu .

Q: Kā es Varu apmaksāt savu pasūtījumu?

A: www.ropazudraudze.lv atbalsta Visa, MasterCard, Maestre Debetkartes, Western Union un pārskaitījumu ar bankas starpniecību.

Ja priekšmetus ir bojāts,mums ir sazinājies 24 stundu laikā no tā saņemšanas dienas.

Ja vienums ir jūsu rīcībā vairāk kā 7 dienu laikā, tas tiek uzskatīts par izmantoti, un mums nebūs jautājumu, jums kompensācijas vai nomaiņa.

Ja

jūs neesat apmierināti, saņemot preci (nepareiza, bojāta,

bojāts, vai postenis nav, kā aprakstīts), lūdzu, nogādājiet to atpakaļ 7 dienu laikā, lai

Tagi: mopsis skatīties, jaysuing, vannas istaba hermētiķu, spray ūdensizturīgs, lateksa spray, jumta hermētiķis, hermētiskos spray, tibetas tīģeris, hermētiķis aerosola, zila līme lielgabals