Pārnēsājams Mini Clip USB MP3 Atskaņotājs Mūzikas Mediju Atbalsta Micro SD TF Kartes Modes Hifi MP3 Āra Sporta

• Postenis Izmēra: 5.3*2.0*0.9 collas
  • Modeļa Nosaukums: 16003201
  • Zīmola Nosaukums: FOSITAN
  • Displeja Izmērs: Nav
  • Datora Atmiņas Lielums: Citi
  • Spriegums: 12V
  • Īpašas Pazīmes: MP3 Atskaņotāji
  • Materiāla Tips: Plastmasas
  • Out Power: 3w
  • Instalējiet Izmēra: 1 din
  • OSD Valodas: angļu
  • Sertifikācija: CE
  • Radio Atbilde Joslas Platums: ISM 2.4 G Hz-2.48 G Hz
  • Krāsa: Apelsīnu
  • Postenis Svars: 0.16kg
  • Rezolūcija: NO

Francija Klients: Kods: FESTIVAL03 , 20€ - 3€ off Kods: FESTIVAL05 , 40 eiro - 5€ off Spānija Klients: Kods: 07ESOW05, 20€ - 5€ off Kods: 07ESOW10 , 100 eur - 10€ off Kods: 07ESOW15 , 150€ - 15€ off

Motīvs:

Mūsu T826 Bluetooth saderīgu Portatīvo Automašīnas Skaļrunis ir speciāli paredzētas drošas braukšanas un ko galvenokārt izmanto brīvroku runā uz ceļa.Tā atbalsta brīvroku Zvanu, Mūzikas, GPS, Auto Power Off, Balss Komandas, lielisks un uzticams palīgs, kamēr braucat.

Apraksts:

1. Saulessarga veida automašīnas Bluetooth saderīgu brīvroku nerunāja.

2. Bluetooth saderīgu atbildi, piekārt, noraidīt, atkārtoti izsauktu tālruņa un citas funkcijas.

3. Atbalsta Bluetooth-saderīgs stereo mūzikas atskaņošanu.

4. Atbalsta mobilā tālruņa, MP3/WMA/WAV formāta mūziku.

5. Automatic power off memory funkciju.

6. Atbalsta TF karti (1-32G).

7. Atbalsta mobilo telefonu, navigācijas balss norādes.

8. Jūs varat savienot divus mobilos telefonus ar Bluetooth saderīgu pārī, tajā pašā laikā.

9. Unikālo magnēta tipa bāzes dizains, piemērots multivides Bluetooth saderīgu audio dažādos gadījumos, piemēram, interjera, biroja un āra.

10. Produkta izmērs: 13.1*5.2*2.1 cm

Specifikācija:

Bluetooth saderīga versija: Versija 4.2+EDR, atbalsta iPhone mobilo tālruni SIRI funkcija (balss zvanīšanas funkciju)

, Ar Bluetooth saderīgi skaņas apstrāde: ar A2DP (Iepriekš Audio Izplatīšanas Profils) funkciju

Nominālais darba spriegums: 12V~24V

Extreme darba spriegums: 8-32V

Atbalsta mūzikas formāts: MP3/WMA/WAV

Atbalstīt TF karte jauda: 1G-32G

Darba temperatūra: 60dB

Kropļojumu: 60dB

Bluetooth saderīgu pārraides attālums: mazāk par 10M

Bluetooth saderīgu mikrofons efektīva attālums: 0.5-2M

Attālums uzsākšanai: 2M

Paketē Iekļauts:

1x Bezvadu-automašīnas Skaļrunis

1x USB Kabelis

1x Manuālā

1x Siksniņa

Biežāk UZDOTIE jautājumi:

1. Par Maksājumu

Mēs pieņemam maksājumus caur Alipay, Paypal.Visas galvenās kredītkartes tiek pieņemtas, izmantojot drošu maksājumu procesors DARĪJUMA.

2. Par Sūtījumu

Pasaules kuģniecības (Izņemot dažas valstis un APO/FPO);

Šādos reģionos nevar sniegt:

Spānija: postcodes sākot ar to, 51, 52, 35., 38. vai 07.

Amerikas savienotās Valstis: Havaju salas, Aļaska vai Puerto Rico.

Francija: postcodes sākot ar 97, 98, 99, 00 vai 20

Portugāle: postcodes sākot ar 9.

Ja saņēmēja adresi ir pieder minētajām jomām, lūdzu, nav vietā, lai, paku nevar tikt sniegts.paldies.

3. Par nodokļiem/nodoklis, Maksa

Ja paku kuģi no Ķīnas, piegādes izmaksas nav iekļautas ievedmuitas nodokļa nodokļiem, pasūtījuma nodokli, pircējam ir paredzēts atbildīgs par muitas nodokļiem.ja jums ir kādas īpašas pieprasījumu, lūdzu, sazinieties ar mums.

Ja sūtījums kuģiem no Spānijas, asv, Polijas, krievijas Federācijas vai Austrāliju, tad jums nav jāmaksā pasūtījuma nodokļiem vai ievedmuitas nodokļa nodokļiem.

4. Par Atgriešanos & Kompensācijas

Gadījumā, ja neesat apmierināts ar preci, jūs saņēma, lūdzu, sazinieties ar mums, vispirms, pirms atvērt strīdu.Mēs atbildēsim, kad mēs saņemt jūsu ziņu.

Jums ir 15 dienas, lai ar mums sazināties un 30 dienas, lai atgrieztos no dienas, kad tā saņemta.

Mēs atmaksāsim jūsu pilnu summu, vai arī jāsedz visas kuģniecības izmaksas atdošanu, ja prece(s) tiek(ir) ne kā aprakstu.

5. Par atsauksmes

Mūsu panākumi ir atkarīgi no jūsu apmierinātību, tāpēc jūsu atsauksmes ir ļoti svarīgi, lai mums.Ja jums ir apmierināti ar mūsu produktiem un pakalpojumiem, lūdzu, atstājiet mums pozitīvas atsauksmes.lūdzu, sazinieties ar mums pirms aizbraukšanas nekādas negatīvas vai neitrālas atsauksmes, mēs sadarbosimies ar jums, lai solver jebkādām problēmām.

6. Mūsu Pakalpojumu

Garantija: Mēs uz 1 Gadu garantija uz visiem mūsu izstrādājumiem, jo sūtījumu dienā. (izņemot priekšmetus, bojāta un/vai ļaunprātīgi pēc pieteikuma saņemšanas).MUMS NAV SALABOT VAI NOMAINĪT VIENUMI, KURIEM IR BEIDZIES GARANTIJAS LAIKS.

Uz visiem jūsu jautājumiem par mūsu produktiem, mēs atbildēsim jums, detalizēti 24 stundu laikā.

Mums ir labi apmācīti un profesionāli pārdošana un pēcpārdošanas pakalpojumus personām, kas var runāt latviski tekoši.

Mēs piedāvājam dropshipping.lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums ir interese dropshipping.

Tagi: bluetooth auto usb, daudzpunktu skaļruni, bluetooth reset, bluetooth, fm radio, skaļrunis, Auto Elektronika Aksesuāri, 1 din auto radio, bluetooth skaļrunis ar jaudu banka, bezvadu lādētāji kaķis, bluetooth brīvroku komplektu, 4in1 charger, m3 player bluetooth