Hirigin Augsta Vidukļa Harēma Bikses Sieviešu Ikdienas Elastīgs Biroja Dāma Ruffles Potītes Garums Izdilis Bikses Zīmuli Bikses

• Vairumtirdzniecības Pasūtījums/Drop Shipping: Pieņemams

Augšstilba/cm

L

PIEZĪME:

1. Lūdzu, stingri ievērojiet lieluma diagrammu, lai izvēlētos lielumu.Nav izvēlētos tieši atbilstoši jūsu ieradumiem.

2. Joprojām nav pārliecināts par izmēru?Mēs gribētu ieteikt balstoties uz savu mērījumus krūtis, viduklis un gūžas.

3.Izmēru var būt 2-3cm atšķiras, jo manuāla mērīšana.Lūdzu, ņemiet vērā, kad jūs pasākums.

1.Vairumtirdzniecības un nometiet kuģniecības, ir gan pauda gandarījumu?

Par vairumtirdzniecības, mēs piedāvājam vairumtirdzniecības cenu vai ātra piegāde, kas tikai aizņem 3-7 dienas ierodas.

Par nometiet kuģniecības, mēs varētu sūtīt preces uz savu klientu tieši un nebūs atstāt informāciju par mums, ja vēlaties.

2.Piegāde veidā un laikā .

Lielākā daļa valstu ,pakete būs jāņem 10-25 dienas, lai piegāde ar ePacket , 16-45 dienu laikā, lai piegāde pa Pastu Ķīnas vai www.ropazudraudze.lv Standarta Piegāde.

3.Kā es varu izsekot manu sūtījumu?

Jūs varat izsekot savu sūtījumu šajā tīmekļa vietnē, izmantojot savu izsekošanas numuru:(Kopēts pārlūku, lai atvērtu)

4.Ko es varu darīt, ja aizsardzības laiks ir palicis?

Ja jūsu pirkuma aizsardzības laiks ir palicis, lūdzu, sazinieties ar mums, un mēs var palīdzēt jums, lai paplašinātu to.

5.Jebkura neapmierinātība ar produktu ?

Pilnu kompensāciju, ja jūs saņemsiet bojātu, nepareizu preci vai jums nav saņemt pasūtījums solījums piegādes laiku.Ja jums patīk mūsu produktiem ,tas ir mūsu gods saņemt 5 zvaigznes no jums .Ceru, ka jūs varat baudīt mūsu produktiem .

Tagi: armija drukāt džinsi, y2k, elsas, cuffed grunts bikses, harajuku, melns smokings bikses sievietēm, spīguļi, grunts bikses, elsas sievietēm, vēdera apakšējā mežģīņu bikses, grafiti tracksuit