Jaunas Oriģinālas Universālā Tālvadības pults DG11L1-11 HISENSE DG11L1-03 DG11L1-04 gaisa kondicionēšanas AC/C Fernbedienung

• Sertifikācija: Nav
  • Bezvadu Sakari: rf, IS
  • Akumulators: No
  • Zīmola Nosaukums: AFSPER
  • Modeļa Numurs: RM-ANP109
  • Izmantošana: TV
  • Biežums: 433 MHz
  • Kanāls: 2
  • Atbalsts APP: No
  • jauns: Jā
  • Iepakojums: No

Iepirkuma apraksta:

Autentisks produkts ir pilnībā saskaņota ar bildēm, mēs sarakstā.Saderīgs modelis un mašīnas modelis tika ietverti produkta nosaukums.Lūdzu, lūdzu, pārbaudiet, vai jūsu pirkuma pareizi ar produktu.Jebkādu papildu norādi, lūdzu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas,Lai gadījumā, ja jūsu nodrošinātu pareizā secībā.

Kuģniecības apraksts:

Mēs piešķiram jūsu sūtījumu un sekošanas informāciju par jūsu nopirkto pasūtījumu 1-3 darba dienas.www.ropazudraudze.lv Standarta Kuģniecības vienmēr ir mūsu priekšroka kuģu satiksmē, par savu.Starptautiskos sūtījumus,mēs nevar garantēt precizitāti piegādes laiks,laiks,brīvdienas,daži dabas katastrofu,utt.Ietekmēs paku pārvadājumi.Dažādās valstīs ir dažādas muitošanas,Lūdzu, sazinieties ar vietējo, jāievāc informācija.Jūs esat atbildīgi par papildu muitas nodevas,brokeru maksas,nodevas.Šīs izmaksas nav iekļautas un neatmaksjamos.

Pēc tam-pārdot, aprakstot:

Lūdzu, lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums atrast jūsu packge ir bojāts, vai jebkuru citu defectiveness par šo produktu.Mēs uzskatām, ka mēs varētu atrisināt šīs problēmas jums.Mēs apsolām, mēs cenšamies visu iespējamo, lai uzlabotu pakalpojumu kvalitāti,ja vien jums dos mums labāku saziņu.Jebkuru reakciju, un atsauksmes bija par to, kā mēs, lai jums,Ceru, ka jums ir jauka iepirkšanās pieredzi!

Tagi: sony tālvadības pults, 433 mhz tālvadības pults akumulators, saivod tv pulti, sony stereo tālvadības pults, 433 mhz tālvadības pulti metāla, 433 mhz tālvadības pogu, sony tālvadības controll audio, monitors sony tālvadības pults, avov tv pulti, 434 mhz tālvadības pulti nospiediet taustiņu 2