Bezmaksas Piegāde Luksusa Matēta Zelta 304 Nerūsējošā Tērauda Vannas Istabas Tīrīšanas Tualetes Suku Turētājs Pie Sienas Karājas Piederumi

• Materiāls: Plastmasas
  • Sertifikācija: Nav
  • Suka tips: Izturīgs Tips

body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Atvērts Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun,"宋体"; line-augstums: 1.3; } dl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { width: 100px; height: 15px; float: left; } dd { platums: 240px; height: 15px; float: left; } dl dt { margin: 0px; line-height: 22px; krāsa: #474747; font-size: 14px; font-family: tahoma; } #produkts-desc { width: 100%; augstums: 209px; } #apraksts { width: 100%; augstums: 50%; } #detaļas { width: 100%; augstums: 50%; } .ui-box-sadaļa { augstums: 30px; font-size: 15px; font-family: tahoma; font-weight: bold; background-color: #ddd; teksts-enkurs: mantot; padding-top: 8px; margin: 0px; } .ui-box-ķermeņa { margin: 0px; } #tbspecifics { border-right: 1px solid black; robežu apakšā: 1px solid black; } #tbspecifics tr { augstums: 30px; } #tbspecifics td { width: 100px; border-left: 1px solid black; border-top: 1px solid black; } VIDEI DRAUDZĪGS MATERIĀLS - Praktisku vannas piederumu komplekts, kas izgatavots no dabīgas bambusa un PP materiāls, kas ir nerūsējoša, izturīga un viegli tīrāma.

BAUDĪT DZĪVI - Soft krāsas un modernas vannas istabas komplekts sniegs jūsu vannas istaba elegantu izskatu un izveidot spa-piemēram, vidi jūsu vannas istabā.

TOSTARP KOMPLEKTI - losjons dozators, miskastes, zobu suku turētājs, zobu suka akrobāts, tualetes birsti un ziepju trauku.Ideāls komplekts vannas istaba pilnībā novērš jucekli jūsu iedomība.

VAIRĀKAS ZONAS - vannas piederumu komplekts vannas istaba kapteiņa, ģimenes locekļi vai viesi.Tā var būt lieliska dāvana jūsu ģimenei un draugiem, vai kolēģiem un klientiem.

GARANTĒTA PAKALPOJUMU - Ja jūs to vēlaties vannas istabā uzstādīt, vienkārši noklikšķiniet uz "Pievienot Grozam" pogas un NOPIRKT TO TAGAD!Klientu kompensāciju & atgriešanās bez raizēm

Viegli tīrīt-vienkārši ar rokām mazgāt vai noslaukot ar mitru drānu

Dot, lai jūsu vannas istaba, liekot visu, kas ieviesti ar šo vannas istabu aksesuāri kopu un dot savu vannas istaba pelnīta atspirdzinājums

Galvenais materiāls: bambusa + nerūsējošā tērauda

Krāsas: pelēka

Roku dezinfekcijas līdzeklis pudeli 7,5 x 7,5 x 16.5 cm

Zobu suka akrobāts 7.4 x 7.4 x 11.3 cm

Mutes skalošanas līdzeklis kausa 7,5 x 7,5 x 10.3 cm

Ziepju trauks par 13,6 x 8,5 x 1.8 cm

Tualetes birste 10 x 10 x 21.5 / 36 cm

Trash var 19.5 x 19.5 x 25 cm

Postenis Veids: Vannas Istabas Piederumu Komplekts

Montāžas tips: brīvi stāvoša

Gabalu skaits komplektā: 6

Iepakojums satur:

1 x tualetes birste

1 x ziepju trauks

1 x losjons dozatoru

1 x zobu suku turētājs

1 x papīra atkritumu grozu

1 x zobu kauss

Tikai iepriekš paketes saturu, citi produkti nav iekļauti.

Piezīme: Gaismas šaušana un dažādi displeji var izraisīt krāsu elementu attēlu nedaudz atšķiras no reālā lieta.Mērījumu kļūda ir atļauts +/- 1-3cm.

Tagi: xr iphone gb spogulis gadījumā