Dimanta Metāla Marķējums Gravēšanas Pildspalva Volframa Karbīda Gals Scriber Pen Stikla Keramikas, Metāla, Koka Griešanai Scribing Rokas Instrumenti

• Iestatīt Tipu: No
  • Zīmola Nosaukums: ACEHE
  • Produkta Izmēri: 31.5*10*18.5 cm
  • Produkta iepakojums: Loga kārbas

Funkcijas:

1. Lieliska Dāvana: Tas ir interesants un unikāls izskats dizainu, kas palīdz, lai attīstītu bērnu iztēli un radošumu, un to var izmantot kā dzimšanas dienas dāvanu bērniem.

2. Vides aizsardzības materiāls:burbulis mašīna ir izgatavota no videi draudzīgs, nav toksisks ABS materiāla, gludiem un burr-bezmaksas, un roktura dizains ir piemērots bērnu plaukstām, lai saliekt un nav viegli krist.

3. Hermētiskam: noplūde-pierādījumi vai papildu pierādījumi dizains ir ļoti drošs bērniem un mājdzīvniekiem.Bērni var veikt burbulis mašīnas un izbaudīt jautrību pakaļdzīšanās burbuļi.

4. Dizaina Koncepcija: Gatling Burbuļu Mašīna ir burbulis caurumi, kas var trieciens simtiem burbuļi minūtē.Puse burbuļu mašīnu var izmantot arī kā nelielu ventilatoru, lai panāktu atdzist un ērtāku vēja.

5. Kā lietot: Ielej burbulis ūdens rezerves padome(burbulis ūdens nav iekļauta šī izstrādājuma), iemērciet burbuļu mašīnas burbulis ūdenī, un pēc tam nospiediet slēdzi, lai baudīt burbuļa laikā.Rotaļlietas jet ir hermētiskam zīmogs un neslīdošs rokturis, tāpēc bērni var pagrieziet to uz sāniem vai uz augšu un uz leju, neradot pārpratumus vai sabojāt mašīnas.

Apraksts:

Izgatavots no augstas kvalitātes materiāla, tas burbulis mašīna ar mūziku un burbulis dizains ir ļoti piemērots bērniem spēlēties ārpus telpām, un to var izmantot arī skatuves uzstādījumu.

Specifikācijas:

Adaptācijas vecums: 3 gadi un vairāk

Produkta izmērs: 31.5*10*18.5 cm

Produkta īpašības: skaņas efektus, apgaismojums

Produkta materiāls: plastmasa/elektronisko sastāvdaļu

Produkta iepakojums: logu box

Paketē Iekļauts:

1 gab. * Burbuļu mašīna, rotaļlietas(akumulators un burbulis ūdens nav iekļauts)

Piezīmes:

1. Lūdzu atļaut 0-1 collu kļūdas dēļ manuāla mērīšana.Paldies par jūsu sapratni.

2. Monitori nav kalibrēti pats, postenis krāsu parādīts fotogrāfijas var būt rāda nedaudz atšķiras no reālo objektu.

Tagi: maizes tosteris, TPA3221, elements ieroci gaismas, jumta vasaras rotaļlietas, uguns peashooter, nagu mašīna, celtnis, raust machin, jautri gaismas, rotācijas gatling gun izplūdes, gatling gun izplūdes cena indijā