Sieviešu Regulējams Uzacu Zīmoga Pulveri, Tonēšana, Krāsošana Komplekts,Viegli piemērot, DIY Jūsu Uzacīm

• izmērs: Full Size
  • Sastāvdaļas: -
  • Valstī/Reģionā Ražošana: Ķīna
  • Formulēšana: Zīmulis
  • Modeļa Numurs: /
  • Zīmola Nosaukums: LEARNEVER
  • Sertifikāta Numurs: -
  • NETO MASAS: -
  • Ūdensizturīgs / Water-Resistant: Jā
  • Gabalu skaits: Viena Vienība
  • Daudzums: 1

[xlmodel]-[custom]-[38731]

1gb Uzacu Zīmuli ilgstoši Ūdensizturīgi Smudge-pierādījums, Viegli Krāsu, Velciet Līnijas Sarkanā Stienis Kabeļu Uzacu Zīmuli Iesācējiem Rīks

Motīvs:

100% pavisam jaunu un augstas kvalitātes!

Krāsa:

1 # melns, 2 # dziļi kafijas, 3 # gaismas kafijas, 4 # pelēks, 5 # brūna

Produktu priekšrocības:

Ilgstošu aplauzums, ūdens un sviedri-apliecinājums

Piezīme:

1. Ja jums ir slikta pašsajūta, lūdzu, pārtrauciet lietot nekavējoties.

2. Izvairīties no glabāšanas gaismas istabas temperatūrā.

Piesardzība:

Ņemot vērā atšķirības starp dažādiem monitoriem, attēlu, iespējams, neatspoguļo reālo krāsas objektu.paldies ļoti daudz.

Paketē Iekļauts:

1 * Uzacu zīmuli

[xlmodel]-[produktu]-[43915]

[xlmodel]-[foto]-[0000]

[xlmodel]-[custom]-[38732]

Mēs Kuģis uz Pasaules (Izņemot dažas valstis un APO/FPO).Mēs tikai kuģis apstiprināja rīkojumu adreses.Jūsu pasūtījums adrese IR jāsaskan ar jūsu piegādes adresi.Pasūtījumi apstrādāti laikus, pēc tam, kad maksājumu pārbaudes.Mēs nosūtīsim iepakojumā, no Ķīnas pa gaisa pastu.Piegādes laiks ir atkarīgs no Nosūtīšanas Pārvadātājam, Muitas un Pasta Nosūtīšanas, galamērķa un citiem faktoriem.Lielāko daļu iepakojumiem ir iespējams saņemt 20 darba dienas (4 nedēļas).Skatīt zemāk, piegādes laikā savākšanas kvantitatīvo datu:

Mēs pieņemam e-Pasta pieprasījumi atdevi 7 darba dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas.Ja vienums ir jūsu rīcībā vairāk kā 7 dienu laikā, tas tiek uzskatīts par izmantoti, un mums nebūs jautājumu, jums kompensācijas vai nomaiņa.Ja jūs neesat apmierināts, saņemot preci, lūdzu, nogādājiet to atpakaļ 7 dienu laikā, lai aizstātu vai naudu atpakaļ.Lūdzu, sazinieties ar mums, lai atgrieztos guide, pirms jūs atdot to.Atgriezies preces, IR JĀBŪT oriģinālajā iepakojumā un jums IR SNIEGT mums ar sūtījumu izsekošanas numuru, konkrētu iemeslu, lai atgrieztos, un jūsu pasūtījuma ID.Ja prece ir ar trūkumiem, jo 3 mēnešu laikā, Mēs nosūtīsim jums nomaiņu bez papildus maksas, vai piedāvāt kompensāciju pēc tam, kad mēs saņemt nekvalitatīvu preci.Ja prece ir bojāta, pēc 3 mēnešiem, jūs joprojām varat nosūtīt mums atpakaļ.Mēs nosūtīsim jums jaunu saņemot nekvalitatīvu preci.Bet jums ir nepieciešams maksāt papildu piegādes maksa.Jūs piekrītat, lai visas iepriekš uzskaitītās politiku pēc pasūtīšanas no www.ropazudraudze.lv!

Ja esat apmierināts ar mūsu produktu un pakalpojumu, lūdzu, sniedziet mums pozitīvu atgriezenisko saiti ar 5 zvaigžņu vērtējumu, ko ir ļoti svarīgi, lai mums.Mēs būsim ļoti pateicīgi, ja jūs varat atstāt savu reālā sajūta šeit.Ja jūs neesat apmierināts ar priekšmetu vai mūsu pakalpojumiem, lūdzu sazinieties ar mums, pirms aiziešanas nekādu atgriezenisko saiti, mēs jums atrisināt problēmu uzreiz, paldies!

Lūdzu, Ziņu mums no 9:00.līdz 18:00. (GMT+8) no pirmdienas līdz sestdienai .Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, īsziņu ar mums un dod mums iespēju, lai jums palīdzētu.Visi ziņojumi tiks atbildēts 1 darba dienas laikā (izņemot Valsts svētku dienas Ķīnā).Ja jums nav saņemt mūsu atbildi, lūdzu, lūdzu, atkārtoti nosūtīt jūsu ziņu un mēs jums atbildēsim pēc iespējas ātrāk.Mēs atvainojamies par vēlu atbildi, brīvdienās (tai skaitā svētdienās).

Tagi: yz85 2020. gadam grafikas