10 Gab. Durvis Āķa Līmi Sienas Āķi Pārredzamu Anti-skid Traceless lieljaudas Stick uz Āķa Vannas istaba Virtuves Sienas Uzlīmes

• Nē. Āķi: 4

Funkcijas:

1. Minimālisma Dzelzs Āķis: Ideāli piemērots karājas laternas, sienas, podi, wind chimes, ziedu grozi, putnu barotavas, stīgu gaismas, svētku dekorācijas, rotājumus vai kaut kas cits jums ir nepieciešams, lai pakārt.

2. Par DIY projektu, jūs varat izveidot savu wall mount kā virtuves dzelzceļa jums, aizkaru stieņa turētājs, vai veikt mūrnieks jar gaismas stends ar koka dekoru.

3. Versatile: Pievienot vintage estētika jebkuriem citiem iekštelpu un āra apstākļos, piemēram, dzīvojamā istaba, vannas istaba, guļamistaba, entranceway, terases, verandas, dārzu, piemājas koka klāja žogu.

4. Izturīgs celtniecības materiāls: exquisitely izstrādāts, dzelzs, tumšas virsmas, lieliski papildina kaut kas karājas uz to, tas nav rūsa, nedz arī būs tā kūst augstā temperatūrā.

5. Viegli uzstādīt un lietot, kvalitātes materiāla, lielas slodzes, izturīgs, ilgs kalpošanas laiks.

Apraksts:

Minimālisma dzelzs āķa, kas ir ideāli piemērots karājas laternas, sienas, podi, wind chimes, ziedu grozi, putnu barotavas vai kaut kas cits jums ir nepieciešams, lai pakārt.

Specifikācijas:

Materiāls: dzelzs

Krāsa: Melna

Izmērs: 70mm*42mm*9mm

Paketē Iekļauts:

4* āķis

Piezīmes:

1. Lūdzu atļaut 0-1 collu kļūdas dēļ manuāla mērīšana.Paldies par jūsu sapratni.

2. Monitori nav kalibrēti pats, postenis krāsu parādīts fotogrāfijas var būt rāda nedaudz atšķiras no reālo objektu.

Tagi: pvc laivu, āķis sienas, acu skrūvi, dvieļu turētājs, gopro hero, puķu turētājs, mētelis plaukts pie sienas, āķis skrūvi, gopro mount, gopro skrūvi