Orgānu Sirds Kolekcija Van Goga Starry Night Vilni Visums Sadalīti Ķēriens Rožu Sakausējuma apdarei croc jibz bērni cute X-mas dāvanu

• Modeļa Numurs: #3569
  • Zīmola Nosaukums: Coolstring
  • Uzstādīšanas metode: Sabrošēšana, Līmēšana/Press
  • Paredzētas: Padomus Par Kurpju Šņorēm, Pelēkā Vārna/Cepuru Troses, Elsas Vidukļa Mežģīnes utt.
  • Svars: 0.8g/pc, 3.2g/set
  • Iepakojums: 4 gab./komplekts
  • Rotājumi: Sequined
  • Vienuma Tips: Apavu Rotājumi
  • Krāsa: sudraba
  • Materiāls: Metāla, Cinka Sakausējums+Vara Metāla

-Funkcijas

Materiāls:Cinka Sakausējums+Vara Metāla

Paredzētas:Padomus kurpju šņorēm、pelēkā vārna/Cepuru Virves、Elsas Vidukļa Mežģīnes utt.

Krāsa:Rozā, Zilā Slīpumu.

Aglet Izmērs:24.5 mm*7,5 mm

Svars:0,8 g/gab, 3.2 g/komplekts

Uzstādīšanas Metode:Sabrošēšana, Līmēšana/Press

Iepakojuma:4gab/komplekts

-Krāsu Izvēle

-Pielāgot Sev/Logo/lielāko Pasūtījumu

·Mēs arī varētu pieņemt pielāgot garumu un krāsu pēc jūsu pieprasījuma, kā paraugu, lai,Lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu palīdzību.

·Atbalsta Drukāšanu Logo uz Plastmasas vai Metāla Spurdzēs.

·Ja jūs vēlaties, lai lielāko pasūtījumu vairāk kā 50 pāri,Lūdzu, sazinieties ar mums labāku cenu.

-Faktiskais Fotografēšanas Par Produktu

-Apmaksas Veidi

Ir daudzi maksājumu metodes pieejama www.ropazudraudze.lv piemēram, kredītkartes, reālā laika bankas pārskaitījumu, bezsaistes maksājumu (bankas pārskaitījumus un Western Union).Jūs varat izvēlēties metodi, kas ir ērtāk.Lai aizsargātu jūsu intereses, jūsu maksājums tiks uz laiku, kas notika ar www.ropazudraudze.lv, un netiks izpausta mums līdz brīdim, kad jūs saņemtu savu pasūtījumu, un ir apmierināti ar to.

Mēs arī pieņemt PayPal kā maksājuma metodi, jūs atradīsiet PayPal opciju uz izrakstīšanās lapā pēc tam noklikšķinot uz "Pirkt Tagad", Ja jums ir kādas problēmas,lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu palīdzību.

-Komplektā Ietilpst

0,8 g/gab, 3.2 g/komplekts

-Sūtījums

Visas preces tiks nosūtītas uz jums 1-3 darba dienu laikā pēc tam, kad maksājums pabeigta.

Lūdzu, pārliecinieties, ka jūsu www.ropazudraudze.lv adrese ir atjaunināta un detalizēti.

Mēs nebūsim atbildīgi par jebkādu kavēšanos, jo pārvadātāja nepareizu, muitas aizkavēšanos vai citiem apstākļiem, kas atrodas ārpus mūsu kontroles.

Piegādes termiņš: Parasti lielākā daļa valstu kuģniecības laiks ir zemāk , sakarā ar izmaiņām pasta pakalpojumus dažādās jomās,dažas jomas var aizņemt ilgāku laiku.Ja tu met problēmu , lūdzu, jūtieties brīvi sazināties ar mums,mēs atbildēsim jums drīz.

1) DHL: jo 3-7 darba dienu laikā,Ja attālā rajonā, vai Muitošanas iemesla dēļ ,tas būs nedaudz ilgāk.Ja vēlaties izmantot DHL piegāde ,Lūdzu, sazinieties ar mums labākās cenas piegādes maksa.

2) Ķīna Pastu ar ierakstītu pasta sūtījumu:7-35 darba dienu laikā (Var izsekot status online);ja jūsu pasūtījums ir bezmaksas piegāde,mēs izvēlēties Pastu Ķīnas vai HK Post bez reģistrētu pasta sūtījumu(30-60 dienas, lai saņemtu, lai jūs), ceru, ka jūs varētu sapratni!

-Nodokļu un Nodevu

Ievedmuitas nodokļi,nodokļi nav iekļautas cenās.Šie tarifi ir pircēja atbildība.Šīs maksas parasti tiek savākti ar kuģniecības uzņēmuma(kurjers) vai tad, kad jūs uzņemt precēm .

Muitas nodokļu samaksu, mums atzīs, ka tas ar normālu cenu.Visām importa nodevām vai maksām, kas ir pircēja pienākums.

-Garantijas un Atgriešanās Politiku

Mūsu produkti ir viena gada garantija.Pircējiem JĀBŪT sazinieties ar mums, lai nosūtītu bojātos elementus atpakaļ uz apmaiņu garantijas laikā.Garantijas periods sākas no preces saņemšanas sākotnējā saņēmēja.

Ja jūs saņemat nepareizu) vai nekvalitatīvu preci, lūdzu sazināties ar mums 1-3 dienu laikā no dienas, kad jūs saņemat preci, mēs jums pateiks, precīzu procesu atgriešanās.

Ja ir kādas problēmas ar produktiem, jūs nopirka, mēs nodrošināsim, apmaiņas vai kompensācijas produktu maksājumu (kuģniecības un pārkraušanas maksas nav iekļautas) 60 dienu laikā pēc apstiprinātu kvīti.

ATSAUKSMES

Ja jūs atbilstat ar mūsu produktiem, lūdzu, sniedziet mums Pozitīvas atsauksmes un 5-zvaigžņu DSR, Jo tas ir ļoti svarīgi, lai mums.Paldies par jūsu atbalstu un sapratni.Ja neatbilst, lūdzu, sazinieties ar mums, pirms atstāj negatīvu atgriezenisko saiti, mēs darīsim visu iespējamo, lai palīdzētu jums, lai atrisinātu problēmu.Dēļ, laika zonu starpību, ziņas tiks atbildēja ietvaros, 12-24 stundas.

Tagi: aglet shoelace, metāla shoelace spurdzēs, chrome blue caps, aglet, shoelace padoms, klipu shoelace, af1 mežģīnes bloķēšana, aglet metāla, shoelace spurdzēs diy, penspin