220V ES LED Ziemassvētku Eglīte Pasaku Gaismas 6M 40LEDs Puse Svētku Stīgu Gaismas Kāzu Mājas Iekštelpu Āra Vainags Apdare

• Barošanas Avots: Saules
  • Akumulators: Uzlādējamās Ni-MH Baterijas 1,2 V 600mA
  • Krāsa: Silti Balta, Daudzkrāsains, balts
  • Zīmola Nosaukums: Thrisdar
  • Modeļa Numurs: TYN-12M100D-TongXGuan-RGB
  • Garums: 7M 10LED, 12M 100LED
  • Spriegums: 1.2V
  • Forma: Kārta
  • Vienuma Tips: Krelles
  • Preci: Virves Caurule Saules Led string Pasaku Gaismas Vainags
  • Pieteikums: Āra Dārza Terases Gaitenis Ziemassvētku Puse, Kāzu Brīvdienās
  • Slēdzis: ON/OFF + Mirgot
  • ūdensizturīgs: IP65 Waterproof Likme

100/200/300 LED Saules Virves Stīgu Gaismas Āra Dārza Vara Stieples Pasaku Gaismas Vainags Ziemassvētku Kāzu svinības, Ziemassvētku Eglītes Dekori

Tips: Vara Stiepļu Trošu Saules String Light Materiāls: PP & TPR & vara vada Garums: 7M 50LEDS,12M 100LEDS, 22M 200LEDS ( Viss iekļauts, svina kabeļa 2M ) LED Daudzums: 50/100/200PCS Akumulators: 1.2 V 800mAh Saules panelis: 1.2 V 150mA Gaismas Krāsa: Zila,Silti Balta, Balta, Daudzkrāsains Uzlādes laiks: minimums 8 stundas saules gaismā Darba laiks:Vienmērīgs: 8-12h; Zibspuldze: 10-15h Ūdensizturīgs pakāpe: IP65 Funkcijas: Augstums Kvalitātes Saules Panelis:Lielāku un lielāku blīvumu, saules paneļu,strauji uzkrāšanas elektrisko 8 Apgaismojuma Modelis: 8 apgaismojuma modelis,brīvi mainīt modeli, saskaņā ar savu atmosfēru un garastāvokli, kas Viegli Uzstādīt: DIY to dažādu stilu, lai izbaudīt jautrību iedomātā gaismas izrāde.Plaši izmanto: piemērots pagalmā mājas puse, restorāns,bārs un festivāla decrocation.

1 x Vara Stiepļu Trošu Caurule Saules String Gaismas

1 x Saules Panelis ar Zemes Staba

1 x Rokasgrāmata

1. Mēs parasti pāriet pasūtījumu 24 stundu laikā pēc maksājuma saņemšanas. 2. Ķīnas ziņu parasto mazo pakešu plus un Ķīnas ziņu reģistrēta gaisa pasts notiek lēsts, 15-60 dienas. 3. Ieteicams sūtījumiem: www.ropazudraudze.lv standarta kuģniecības--stabilāku,drošāku,ātrāku. 4. Mēs piedāvājam arī izteikt shippings, piemēram, DHL, UPS, EMS utt, lūdzu, jūtieties brīvi sazināties ar mums, ja jums ir steidzami. 5. Mēs pieņemam peļņu un kompensācijas, 15 dienu laikā pēc pasūtījuma pabeigta, lūdzu, sazinieties ar mums. 1. Mēs piliens kuģa visā pasaulē, lūdzu, jūtieties brīvi sazināties ar mums, ja ir kādi jautājumi vai problēmas. 2. Piedāvāsim labāko cenu par vairumtirdzniecības, un ieteiks labāko sūtījumu. 1. Lūdzu atstājiet 5 zvaigžņu atsauksmes, ja esat apmierināts ar mūsu produktu un pakalpojumu, mēs to novērtēs (Objektu, kā Aprakstīts 5 Zvaigznes, Komunikācijas 5 zvaigznes, Kuģniecības laiks ir 5-zvaigznes). 2. Ja šo produktu esat saņēmis tika bojāta vai nepareizi stili, lūdzu neatstāj nekādu negatīvu reakciju, pirmkārt, laipni lūdzu, sazinieties ar mums,mēs galā ar to, un izveidos vislabāko risinājumu, Jūsu apmierinātība ir mūsu kustības darīt labāk.

Tagi: xs balli rozā kleitas