UR CUKURA Atstarojošs Pagarināšanu Nail Gel Komplekts Viss Manikīram, Ātri Veidošanas Želeja Kutikulu Stūmēju Pirkstu Pagarināt Pelējuma Gēla poļu Komplekts

• Daudzums: 1 pudele
  • Veids: gēla poļu
  • Modeļa Numurs: 47288
  • Apjoms: 8 ml
  • Līdzeklis 1: Pliks Glitter Gel
  • Ilgstošu Periodu: Aptuveni 3 Nedēļas
  • Samērcē Off: Noņemt ar Acetonu
  • NETO MASAS: Apm.7.5 ml
  • Nepieciešams: Base Coat Un Top Coat
  • Vienuma Tips: Nagu Gēls
  • Iezīme 2: Daļēji pastāvīgi Želeja
  • Gabalu skaits: Viena Vienība
  • Lietota: Nagu Skaistumkopšanas Salons, Rrivate, Izmantojot
  • Zīmola Nosaukums: UR Cukura
  • Sertifikācija: BKAS, SGS
  • Funkcija 3: Gēla Nagu Pulēšana
  • Priekšrocības: Veselīgu un Videi draudzīgu
  • Sastāvdaļas: Sveķu
  • Izārstēt: UV lampas, led lampas

Piezīme: Matēts efekts ir nepieciešams, lai pieteiktos, matēts top coat, lai iegūtu attēla efektu.

Krāsa nedaudz atšķirības, kas pastāv sakarā ar dažādu rezolūciju par katru datoru un Mobilo tālruni.Ja ir problēma, laipni aicināti sazināties ar mums, mēs ar to galā, lai jums.

Specifikācija:

Zīmols: UR CUKURA

Zīmola Moto: KATRA DIENA IR SALDS KĀ CUKURS

Tips: Gēla Poļu

Krāsu Diagramma: 62 Krāsas Izvēlēties

Daudzums: 1 Pudele

Apjoms: Apm. 7.5 ml

Sastāvdaļas: Sveķi

Ilgu Laiku: Aptuveni 15 Vai Vairāk Dienas

Efekts: Mirdzēt, Holographics

Sertifikācija: SGS, kuri cieš no BKAS, SASNIEGT, CPNP

Konservēšanas Līdzekļi: UV Lampu vai LED Lampas

Iepakojuma Saturs:

1 Pudele 7.5 ml UR CUKURA Mirdzēt tīrtoņa Krāsu Uzsūkšanās OffGel Nagu laka

Unikāls Piedāvājums:

Tā izgatavota no veselīga, vides, draudzīgs, nav indīga, asa ķīmiskiem materiāliem.

Tas ir ātri žāvēšanas ar jebkuru UV Gaismu.

Ilgi ilgst vismaz 2-3 nedēļas, fantastisks un super spilgti nagi, lai jūs.

Šo nagu gēla laka ir viegli piemērot un samērcē off.

Ļauj profesionāliem un mājas nagu art dizains.

Profesionālu nagu mākslas dāvanu sev vai jūsu meitene draugs.

Profesionālā Lietošana:

1. solis. Tīrīt Nagus, tad klips nagu virsmas, kā parastā nagu mākslas procesā.

2. solis. Pilnībā sapurināt poļu, to var izdarīt polijas krāsu līdzsvarots. (Svarīgi)

3. solis. Piemēro Bāzes mētelis pirmais, kas var padarīt polijas ilgāk, izārstēt ar UV gēla lampu vai LED nagu lampu. (Nepieciešams)

4. solis. Piemēro pirmo kārtu krāsu uv gelu tieši, izārstēt ar UV lampā 2 minūtes, vai izārstēt ar LED lampas, 60 sekundes.

5. solis. Uzklājiet otru slāni krāsas gēlu un pēc tam uzreiz izārstēt ar UV lampā 2 minūtes, vai izārstēt ar LED lampas, 60 sekundes.

6. solis. Mētelis ar nr. noslaucīt topcoat, izārstēt ar UV lampu vai LED lampas.

Noņemt Mūsu UV Gela Nagu laka Solis:

• Mērcēt nagus bļodā piepildīta ar acetona, vai wrap katru nagu kokvilnas spilventiņu, kas samitrināta ar acetonu, aptuveni 5 līdz 10 minūtes.

• Preces sāks kļūt mīksta un jūs varat viegli failu, tā prom vai pabīdiet to nost, izmantojot nelielu koka nūju.

Silts Atgādinājums:

1. Izvairīties no visiem ādu.Ja apsārtums vai citas zīmes, kas par blakusparādībām notiek, nekavējoties pārtrauciet produkta lietošanu.

2. Glabāt cieši noslēgtā.Sargāt no saules stariem.Sargāt no bērniem.

PAZIŅOJUMS:

Lūdzu, izvairieties no kontakta ar ādu.Ja noticis nelaimes gadījums vai ja jums ir slikta pašsajūta, nekavējoties meklēt medicīnisko palīdzību(rādīt etiķeti, ja iespējams)

Tagi: kamielis nagu spīdums, gēla poļu, dh naglas, moyra nail art, gēla nagu laka, tops sievietēm, nagu krāsas pildspalvu, uv gēla nagu laka canni, moldes manikīrs, bio gēlu