Metāla Detektors MD970 Pilnībā Ūdensizturīgs, Augstas Jutības Metāla Pozicionēšanas Stienis, Regulējams Jutīgums Metāla Detektors

• Zīmola Nosaukums: KKMOON
  • Ar LCD Ekrāna Vai Ne: No
  • DIY Piederumi: ELEKTRISKĀ
  • Sertifikācija: Nav
  • Modeļa Numurs: Meklēšanas spole

Tas ir ūdensizturīgs meklēšanas spole, ir ideāls aksesuārs metāla detektors, praktisku un profesionālu, ir ilgs kalpošanas laiks.

Funkcijas:

Izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, praktiski un precīzi, ir ilgs kalpošanas laiks.

Profesionālās un ūdensnecaurlaidīgs, ļauj atklāt pat tad, ja jums ir nodot to zem ūdens.

Tas ir piemērots GTX4030, GTX4080, GTX5030, GTX5060 veida metāla detektori.

Tas ir ideāls un praktisks metāla detektors piederumu.

Specifikācijas:

Materiāls: ABS

Krāsa: melna

Tips: 1, 2 (pēc izvēles)

Diska diametrs:

1. tips: 205mm / 8.1 gadā

2. tips: 200mm / 7.9 gadā

Postenis svara:

1. tips: 340g / 12.0 unci

2. tips: 265g / 9.3 unci

Iepakojuma lielums:

1. tips: 225 * 225 * 50mm / 8.9 * 8.9 * 2.0 jo

2. tips: 220 * 220 * 50mm / 8.7 * 8.7 * 2.0 jo

Iepakojuma svars:

1. tips: 343g / 12.1 unci

2. tips: 268g / 9.5 unci

Piezīme:

Šis produkts satur diska un līnijas.

Iepakojuma Saraksts:

1 * Meklēt Spole

Piegāde:

1.Mēs garantējam, sūtīt preces ārpus ietvaros 24-72 stundas pēc maksājuma apstiprinājums izņemot brīvdienās.

2.Mēs kuģis ar China post,HKpost EMS,DHL,Fedex,pēc jūsu izvēles, kad pasūtījumus .

3.Ja jums nav saņemt preci pēc 45 dienu laikā,lūdzu sazinieties ar mums.Mēs veiksim visas mūsu pūles, lai atrisinātu problēmu.

4.Mums nav atbildīgs par kavējumiem causedby muitas,Importa nodokļiem,nodokļiem vai citiem muitasmaksa.

Garantijas laiks:

1.Visas preces ir 1 gadu garantija.JA jūsu pirkums neatbilst tirgus prasībām atbilstoša kvalitāte, atbilstība mērķim vai spēles aprakstu, Mēs varam pārliecinieties, ka jūsu problēmas ir atrisinātas .

2.Nepareizi-nosūtīti priekšmeti, Lūdzu, sazinieties ar mums 48 stundu laikā pēc dzemdībām.Mēs organizēt, lai nodrošinātu pareizu priekšmetu vai atgriezt visus jūsu maksājumu.

3.Par bojātiem vai bojātu produktu,lūdzu, fotografēt vai filmēt,mēs varētu nosūtīt vai kompensāciju pēc tam, kad apstiprinājumu.

Tagi: ūdensizturīgs, metāla atklāt, bērns metāla detektors, gtx5030, ūdens izturīgs metāla detektors, kkmoon metālu detektori, katapulta, metāla detektors, kamera kkmoon, detektors rf, aka metāla detektora spoles