4 Krāsu Ultravieglajiem Velosipēdu Ūdens Pudeli 610ML hermētiskam PP Dzert Sporta Ūdens Pudele Velosipēdu Slēdzama Muti Riteņbraukšana Ūdens Pudeles

• Zīmola Nosaukums: MGAGDGX
  • Veids: Puse-ietin Gadījumā
  • Dizains: Ģeometriskas, Dzīvnieku, Citāti & Ziņas, Caurspīdīga, Ziedu, Marmora, Vienkāršā, Flamingo, vienradzis
  • Tālruņu Modeļi 01: Samsung A10 A30 A40 A50
  • Atslēgas 02: Citāti, LAUPĪJUMS, Skaists, Ultra Plānas, Capa, Fundas, Vintage
  • Tālruņu Modeļi 02: Samsung A60 A70 M30
  • Funkcijas: Netīrumu izturīgs, Antidetonācijas
  • Atslēgas 04: Plakāts, anime, Karikatūra, gudrs, Sērija, sexy, Skaidrs, Skice, Lēti
  • Tālruņu Modeļi 04: Samsung Galaxy Grand Core Ministru
  • Saderīgu Zīmols: Samsung
  • Tālruņu Modeļi 03: Samsung Galaxy Piezīme 2 3 4 5 8 9 10 PLUS
  • Atslēgas 05: 2015 2016 2017 2018 2019
  • Atslēgas 01: Modes, Oriģināls, Pasūtījuma, skaista, Mīlošs, Luksusa, Burvīga, kawaii
  • Saderīgas Samsung Modelis: GALAXY SĒRIJAS, Galaxy A7, Galaxy A30, Galaxy A50, GALAXY GRAND, Galaxy Note II, Galaxy Note 8, Galaxy Note 7, Galaxy Note10, Galaxy Note10+, Galaxy Note 9, Note 5, GALAXY NOTE I9220, Galaxy Note III, Galaxy Note4
  • Izskats krāsa: Mīksts, Caurspīdīga, Ultra Plānas, Skaidrs, Silikona, TPU, Gumijas, Gēla TPU
  • izmērs: 3.5, 3.3, 4.7, 6.1, 5.3, 2.8, 5.5, 3.2, 4.5, 4.3, 3.7, 4.2, 6.5, 4.8, 5.8
  • Atslēgas 03: Augstas Augšu, Jūsu Pašu, Dizains, Smieklīgi, pop, Slavenā, Augstas Kvalitātes

Lūdzu, Ņemiet Vērā: 1. Ekspress Piegāde Izvēlēties.

A)E-Paketes Vai Citu Express

Jūs Varat Izsekot, Iepakojumā Info No Ķīnas Uz Galamērķa Valsti.Tikai Jums Ir Jāmaksā Daži Kuģniecības Maksa.

Un Dažkārt, Kurjera Piegādi Būs Jābūt Uzmanīgiem Par Jūsu Pakete.Mēs Iesakām, Ka Jums Var Būt Izmēģināt.

B)Ķīnas Ziņu Parasto Mazo Pakešu Plus

Jūs Varat Saņemt Bezmaksas Piegāde.Šī Kuģniecības Modeli Var Piedāvāt Ar www.ropazudraudze.lv.

Tas Bija Tikai Ķīnas Express Piegādi Informāciju.

Tu nevari Izsekošanas Vairāk Express Piegādi Informāciju . 2.Ir Dažādi Modeļi Šeit. 3.Lūdzu, Esiet Uzmanīgi, Izvēloties Fotogrāfijas Un Modeļus. 4.Vai Jūs Varētu Atstāt, Lai Ziņas Par Jūsu Vajadzībām, Telefonu Modeļiem. 5.Lūdzu, Lūdzu, Sniedziet Savu Vārdu, Uzvārdu, Ja Jums Ir No Krievijas,Vai Jūs Garām Recieving Savu Sūtījumu. 6. Mēs pieņemam DIY gadījumā,jūs varat nosūtīt mums savu foto,vārdu,logo vai citus,tad mums būs unikāla telefonu gadījumā tieši jums.

Materiāls: Augstas Kvalitātes Mīksta Silikona

Funkcijas: Anti-scratch, Netīrumu izturīgs

Kāpēc Izvēlēties Mūs

1. Mēs varam jums apsolīt, ka produktiem, mēs nosūtīsim jums būs A-1 kvalitātes.

2. Sadarbība ar rūpnīcas, Lielākas izmaksas sniegumu.

3. Mēs varam pārliecināties, ka šīs preces tiks netiktu bojāts tranzīta laikā.

4. Ātrāk piegādes ātrums, tāpēc, ka jūs saņemat preču ātrāk.

1.Par Maksājumu

Mēs atbalstām šādus maksājumu metodes:

2.Par Sūtījumu

A. Kuģniecības Un Izsniegšana

Mēs veiksim dažādus kanālus, saskaņā ar preču īpašību transports .Tā var sasniegt vairāk nekā 200 valstīs un reģionos.Mēs apsolām, ka visi pasūtījumi, kas tiks izdota četru dienu laikā.Tāpēc, dažādus kanālus, lai izsekotu informācijas displejs, laiks būs atšķirīgs, pasta sūtījumi parasti 1-4 dienu laikā, parādīja, ka starptautisko kurjeru, parasti 1-2 dienu laikā, ja rodas sastrēgumi, izsekošanas laikā informācijas displejs, tiks paplašināta.

A. Par Muitas Un Tarifu

Pasta sūtījumu parasti nerada tarifus, bet dažādu valstu muitas noteikumiem, muitošanas laikā būs dažādas, lūdzu, savlaicīgi sekošanas informāciju, sazinieties ar vietējo pasta nodaļu, ja nepieciešams.

Starptautiskie kurjera parasti rada tarifiem, lūdzu, saprast, vietējās muitas nodokļa standartiem, lai izvairītos no muitas jautājumos, radīt produktu, atgriezt vai iznīcināt, ja nepieciešams, lūdzu, konsultējieties ar savu vietējo muitošanu uzņēmuma vai pārnēsāt informāciju uz vietējo muitošanu.Visbeidzot, es vēlos tevi laimīgu iepirkšanās, liels paldies par jūsu atbalstu.

3.Kompensāciju & Politika

Tāpēc, ka tas ir starptautisks transports, izmaksas un laika izmaksas ir salīdzinoši liels, tāpēc mēs piešķiram lielu nozīmi produkta kvalitāti.mēs pārbaudīsim, stingri, ja jūs Tikai gadījumā, ja saņemts bojātā produkta, Lūdzu sazinieties ar mums.Lai interesēm jūsu,pārliecinieties, lai pārbaudītu pakete, pirms jūs parakstīt un atsūtīt bildes.mēs veiktu revīziju saskaņā ar īpašu apstākļu produktu, lai palīdzētu jums atrisināt šo problēmu, jums būs iespēja baudīt vairāk atlaides.

Ja jūs vēlaties apmainīt vai atdot preci, Un produkts, nav nekādu bojājumu, tikai nepieciešams samaksāt atpakaļ nosūtīšanas, mēs nosūtīsim jums jauns produkts pēc tam, kad mēs saņemt produkta.

Paldies par jūsu atbalstu un sapratni.

4.Atsauksmes

Ja jūs jūtaties apmierināts, lūdzu, sniedziet mums 5 zvaigžņu vērtējumu, tas būs lielākais pamudinājums, lai mums un jums, lai izveidotu labāku pakalpojumu.Visas pūles, tikai, lai dotu jums labāk justies, pievieno sirsnīgs.Paldies ļoti daudz!

Tagi: elfenlied, anime case for samsung, a20 anime gadījumā, box mūzika, virszemes, anime case for samsung galaxy a70, elfenlied lucy, a10 gadījumā samsung, elfen meloja plakāts, a30 anime gadījumā