Turmalīna Paklājiņu Dabas Nefrīta Masāžas Akupresūras Paklājiņš Elektriskie Infrasarkano Apkures PU Sēdekļa Terapija, Sāpju remdēšanu atpakaļ Kāju Muskuļu

• Pieteikums: KAKLA
  • Materiāls: KOKVILNAS, ABS
  • Zīmola Nosaukums: SPZ

Paketē Iekļauts:

1 x Elektriskais Kakla, Muguras, Plecu Siltuma Massager

1x Mājas adapteri

1x Auto barošanas kabelis

Specifikācijas:

Krāsa:kā parādīts attēlā

Kontaktdakšas Tips: US Plug

Ieejas spriegums: 100-220V, 50HZ

Darba Laiks: 15 Minūtes

Masāžas Bumbu:16pcs

Masāža detaļām: plecu, kakla, muguras, vidukļa, kājām

Jauda:24W

Režīmi:3 režīmi

Masāža: kakla, muguras, plecu, gurnu, kāju, gurnu, viss ķermenis.

Piemērots cilvēki: Cilvēki, kas cieš no miega traucējumiem, ir noguris vai aktivitāšu trūkums, cilvēki ar veselības problēmām, uz kakla un pleciem, vecums

Motīvs:

-Saprātīga 6-pogas taustiņu darbību, veci cilvēki var viegli darboties.

-2 apkures režīmus var regulēt atbilstoši savām vajadzībām.

-3 režīmos ar trīs pārnesumu dinamiku, patiesi sasniegtu simulācijas roku masāža.

-Uzlādējams: bezvadu un lādējams akumulators, kas ļauj to uzlādētu pilnībā, pirms darba, vairs nav jāuztraucas, ka kabelis ir pārāk īsa, lai masāža dažādām ķermeņa daļām.

-Kas imitē rokas masāžas, vidēju intensitāti.

-PU āda, mīksts un ērts.Dizains elpojošs acs audums.Piemērots gan auto, gan mājas lietošanas.

-Augstas temperatūras aizsardzība.Ja fizelāžas ir pārkarsēts, tā tiks pārtraukta.

-Tā ķermeņa hugging dizains ļauj masāžas, kas sniedz ātru atvieglojumu sāpes, kakla, plecu un upperback.

-16 masāža rullīšu bumbas.Nodrošina dziļu audu masāžu uz jūsu kakla, plecu, muguras augšējās daļas, muguras, vidukļa, kāju, garās zeķes, teļiem, kājas, pēdas un rokas palīdzot pilnu jūsu ķermeņa daļas, lai atbrīvotu stresu, mazināt sāpes muskuļos, un palīdzēs jums atpūsties.

-Regulējamas intensitātes.Šī neck massager pad ir 3 ātruma izturības līmeni, kas ļauj jums iegūt tiesības un atbilstīgu summu spiedienu, lai atvieglotu jūsu muskuļu sāpes.

-2 masāža virzienā.Uzcelta divvirzienu kustību kontroles mīmikas kustības-persona masāža pieredzi.Šī 3D shiatsu massager būs autoreversēšanas katru minūti, lai labāk sadales masāžas iedarbību.

-Siltuma funkciju.Ar infrasarkano siltumu, mūsu kakla un plecu massager var izmantot, lai atvieglotu muskuļu spriedzi, stresu un veicina asins cirkulāciju.

-Šī kakla un muguras masieris ietver sienas strāvas adapteris un auto lādētājs, lai jūs varētu būt elektriskā sevi masāža jūsu Mājās, birojā vai automašīnā, kad tu brauc.jūs varat ņemt to līdzi visur!Šī Mīcīšanas massager spilvens ir lieliska dāvana jūsu mīļajiem!

/ Par pakalpojumu /

Uz Laiku Piegādi Pilnu kompensāciju, ja produkts nav saņēmis garantēto piegādes laiks

Ilgāk Aizsardzības 15 dienu vairāk aizsardzību pēc pasūtījuma pabeigšanas

Atdevi, Papildu ienākumus jebkuru produktu,tikai tiem, ideālā stāvoklī

Garantēta Kvalitāte Garantēta Kvalitāte vai Pilnu kompensāciju

Ja jums ir kādas problēmas ar mūsu produktiem vai pakalpojumiem, lūdzu, jūtieties brīvi sazināties ar mums, pirmkārt, pirms jūs atstāt negatīvas atsauksmes.Mēs darīsim visu iespējamo, lai atrisinātu jebkuru problēmu, un nodrošināt jūs ar labāko klientu apkalpošanu.

Tagi: klusums massager bezvadu, huiles, mugurkaula vidukļa massager, massag, jostu vidukļa massager, vidukļa masāža auto, ķermeņa massagers krēsls, magicool, masāžas spilvena shiatsu, elektriskie auto masāža