Dinamiskais LED Pagrieziena Signālu Gaismas, Atpakaļskata Spogulis Indikators Blinker Repeater Par Volkswagen VW GOLF 5 Jetta MK5 Passat B6 B5.5 EOS

• Modeļa Gads 1: Mini Cooper R50 2002. - 2006. Gadam
  • Modeļa Nosaukums: 63137166014 1112629
  • Zīmola Nosaukums: Malcayang
  • Lēcas Krāsa: Spīdīgs Kūpinātas Black/Crystal
  • Jauda: Dynamic LED Fender Marker Light Side Marker Lamp light
  • Ietver: Viens pāris(labā un kreisā)
  • Vienuma Tips: Pagrieziena Signāla
  • Spriegums: 12V
  • Modeļa Gads 3: Mini Cooper R53 2002. - 2006. Gadam
  • Krāsa: Dzeltena
  • Par Transportlīdzekļa Marku/Modeli: Mini
  • Interfeisa Tips: Nav
  • Lm: 2400Lm
  • Modeļa Gads 2: Mini Cooper R52 2004. - 2008. Gadam
  • Gaismas krāsa: Dzeltena
  • Postenis Svars: 0.1kg

Bez kļūdām Dinamisko LED Fender Marķieris, Gaismas, Sānu Gabarītlukturi gaisma, Lai BMW Mini Cooper R50, R52, R53 2002-2008 Produkta Apraksts: -100% Jauns,100% pārbaudīts Rūpnīcas. -Pasaules Vadošajiem Zīmoliem ,Kas Ir Populārs Klientu Vidū. -Kalpošanas Tehnoloģiju Atbalstu No Malcayang Zīmoliem. -Konkurētspējīgu Cenu Ar Profesionālu Pakalpojumu un Augstas Kvalitātes Standartu. -Plug and play uzstādīšanas,kuras ir tieši saistītas ar sākotnējā spraudnis.100% BEZ KĻŪDĀM. -Lūdzu, Comfirm Daļas Numuru, Pirms Iegādāties ,Vai Iesniedz Oriģinālā Produkta Attēla Formu. -Daļēji-Kūpināta objektīvs,izskatās grezns, kā sporta stilā. -Dinamisku pagriezienu signālu,ritiniet nevainojami.Vieglāk būs redzams citiem autovadītājiem, kad jums ir pagrieziena pa labi/pa kreisi. -LED tehnoloģija,izturīgāks.Ar matētu virsmu pret skrāpējumiem. -Sertifikāts: IP67 E-mark, CE, PUNKTS, SAE -Izskatās perfekti dienu un nakti!Noskatieties mūsu video.Patiesi lieliska nomaiņa!Uzstādīt: 1st Gen 2002. - 2006. gadam MKI MINI Cooper R50-R53 Hečbeks 1st Gen 2004-2008 MKI MINI Cooper R52 Convertible (nav piemērots 2007+ 2nd Gen R56 MINI Cooper) viens, Viens D, Cooper, Cooper S, John Cooper Works JCW, JCW GP-Kit, Septiņi, Park Lane, Sakāve, Ietvi.Piezīme: -Uzstādīšanas instrukcijā, NETIEK iekļauta.Profesionāla Uzstādīšana Ir Ļoti Ieteicams . -Sakarā ar gaismu un Ekrāns Starpība, objektu Krāsu Varbūt Nedaudz Atšķiras No fhe Bildes. -Lūdzu, Ļauj 1-2mm Atšķirības, Jo Manuāla Mērīšana.Lūdzu, Saprast.

1. VISPASAULES PIEGĀDE.(Izņemot dažas valstis un APO/FPO)

2. Pasūtījumus processedtimely pēc thepayment pārbaudes.

3. Mēs tikai kuģis apstiprināja rīkojumu adreses.Jūsu pasūtījums adrese IR jāsaskan ar jūsu piegādes adresi.

4. Attēlus, kas tiek rādīti nav faktisko objektu, un ir paredzēts tikai atsaucei.

5. PAKALPOJUMA TRANZĪTA LAIKS ir paredzēts ar pārvadātāju un izslēdz brīvdienās un svētku dienās.Tranzīta laiki var atšķirties, particularlyduring brīvdienu sezonu.

6. Ja jūs neesat saņēmis savu sūtījumu 30 dienu laikā no maksājuma, lūdzu, sazinieties ar mums.Mēs izsekot sūtījumu un saņemt saistībā jums, cik ātri vien iespējams ar atbildi.Mūsu mērķis ir klientu apmierinātība!

7. Sakarā ar krājumu stāvokli un laika starpības, mēs izvēlēties, lai kuģis savu preci no mūsu pirmais pieejama noliktava par ātru piegādi.

1. Jums ir 7 dienas, lai sazinieties ar mums un 30 dienas, lai atgrieztos no dienas, kad tā saņemta.Ja šajā postenī ir jūsu rīcībā vairāk kā 7 dienu laikā,tas tiek uzskatīts par izmantoti, un MUMS nebūs JAUTĀJUMU, JUMS KOMPENSĀCIJAS VAI NOMAIŅA.NAV nekādu IZŅĒMUMU!Kuģniecības izmaksas ir bearby gan pārdevēja, gan pircēja pusē.

2. Atgriezies preces, IR JĀBŪT oriģinālajā iepakojumā un jums IR SNIEGT mums ar sūtījumu izsekošanas numuru, īpašās reasonfor atpakaļ, un savā po

3. Mēs atmaksāsim JŪSU PILNS UZVARĒTĀJU PIEDĀVĀJUMA SUMMU, saņemot preci tās sākotnējā stāvoklī un iepakojuma ar visiem componentsand aksesuāriem, PĒC tam, kad gan Pircējam, GAN Pārdevējam atcelt darījuma, no www.ropazudraudze.lv.VAI, jūs varat izvēlēties, lai rezerves.

4.Mums būs jāsedz visas kuģniecības izmaksas, ja prece(s) tiek (ir), nevis kā reklamē.

1. 12 Mēneši Ražotāja limitedWarranty par bojātiem preces (izņemot priekšmetus, bojāta un/vai ļaunprātīgi pēc pieteikuma saņemšanas).Accessoriescome ar 3 mēnešu garantiju.

2. Bojātas preces, IR jāziņo un atpakaļ garantijas laikā (un oriģinālajā iepakojumā, ja tas ir iespējams).Jums ir tellus ko defekts ir, un dod mums savu kārtas numuru.MUMS NAV SALABOT VAI NOMAINĪT VIENUMI, KURIEM IR BEIDZIES GARANTIJAS LAIKS.

Jūs piekrītat, lai visas iepriekš uzskaitītās politiku pēc pasūtīšanas no www.ropazudraudze.lv!

Mēs uzturēt augstu izcilības standartus un censties 100% klientu apmierinātību!Atsauksmes ir ļoti svarīgi, Mēs pieprasām, lai youcontact mums nekavējoties, PIRMS jūs sniedzat mums, neitrāla vai negatīva atgriezeniskā saite, tā, ka mēs varam veiksmīgi risināt jūsu problēmas.Tas ir neiespējami, lai risinātu problēmas, ja mēs nezinām par viņiem!

Tagi: bmw e90, bagāžnieka vāks, r56 mini radio, austin mini, smart fortwo spoilers, bluetooth mini cooper, golf 4 lcd, bmw f30 spārnu ventilācijas, LED, oglekļa šķiedras salona apdare komplekts, bmw motorrad