Dunkin Donuts Pārredzamu Mobilo Tālruni Gadījumā, IPhone 12 11 Pro Max Xs X Xr 7 8 6 6s Plus 5 5s Se 2020. Gadam, Skaidri Vāciņu

• Veids: Puse-ietin Gadījumā, UV krāsu tintes drukas telefonu gadījumā
  • Piemērojamie dzimums: Meitenēm / Zēniem / Sievietes / Vīrieši
  • Materiāls: Mīksts Silikona TPU
  • Biezums: plānas(0.8 mm-1mm)
  • Vairāk modes skaisti stili: apskatīt veikals grupas (honor sērija)
  • Dizains: Vienkāršā, Karikatūra
  • Melnas mīksta silikona mobilā telefona vāciņu 2: par godu 8 / gods 8A / gods 8X / gods 8S
  • Kategorijas: tālrunis atpakaļ gadījumā ( cover )
  • Kamera caurumu: kamera izvirzīja lūpu 0.02 mm
  • Funkcija 1: Anti-kritums
  • Funkcija 2: Aizsargāt tālruni pret noberšanos
  • Gadījumā Cilvēki: bērnu / jauniešu / pusmūžā, vecākiem
  • Kvalitāte: Augstas Kvalitātes un 100% brand new
  • Melnas mīksta silikona mobilā telefona vāciņš 1: par godu 7A / gods 7C / gods 7.A pro
  • Saderīgu Zīmols: godu
  • Pārdošanas Metode: Mazumtirdzniecības / Vairumtirdzniecības / Drop Shipping
  • Melnas mīksta silikona mobilā telefona vāciņu 4: par godu 8 lite / gods 9 lite / gods 10 lite / gods 20 lite
  • Svars: lithe
  • Apmales krāsa: melns
  • Funkcijas 4: Anti-pirkstu nospiedumu
  • Funkcija 3: putekļu necaurlaidīgs
  • Dizaina elementi: fashion / tendence / personības / cool / cute
  • Melnas mīksta silikona mobilā telefona vāciņu 3: par godu 9 / gods 9x / gods 10 / gods 10es / gods 20
  • Funkcijas: Melnas mīksta silikona TPU

Mēs Kvalitātes produktus ar iespējami zemāko cenu.Mēs atrodamies lielākais elektronikas tirgus Ķīnā.Mums ir unikāla ģeogrāfiskās priekšrocības un labklājību ārējo tirdzniecību.

★RŪPNĪCAS CENA:

Mums ir mūsu pašu liela rūpnīca, un var radīt neatkarīgi.Kas ir iemesls, kāpēc mūsu cenas ir tik konkurētspējīga.

-Uzturēt kvalitātes vadības ka mēs personīgi pārbaudīt katru preci pirms to nosūtīšanas.

-Visas preces ir 100% jauns.

★Iezīmes:

Par Melno Mīksts lieta:skaisti, justies labi, spēcīga anti-fall spēju.

- Aizsargāt tālruni pret nodilšanu un aptver momentloterijas zīmēm, putekļi, pirkstu nospiedumi.

- 0.02 mm lielāks, nekā kameru, efektīvi novēršot kameras no pārrāvuma

- Precīzu caurumu pozīciju, Ļauj piekļūt visām ostām, sensori, un resursi.

- Viegli uzstādīt un noņemt.

- 100% oriģināls jaunu augsto kvalitāti.

Augstas kvalitātes aizsardzības gadījumā,Modes un qute.Izteikt sevi ar tālruņa personalizēšanai un padarītu to stand out.katru dienu mainīt vienu stilu, lai atbilstu jūsu citādāku noskaņu.

★Par loģistiku:

★★Mīļie Draugi, Lūdzu, Uzrakstiet Savu Vārdu, uzvārdu Un Neveras Pasta indekss Kārtībā Sakarā Ar Valsts Politiku.Citādi, mēs neesam atbildīgi par par neizdevušos piegādi, ko izraisa informācijas trūkst!Paldies!

- Piegādes laiks no ekonomikas loģistika ir 30-60 dienas, 75 dienās dažās jomās.konkrētu piegādes laiku būs atkarīga no valsts un loģistika transportēšana, vidi jūsu reģionā.

- Ja apstiprinājums laiks tuvojas, jūs joprojām nesaņemat precēm, lūdzu, sazinieties ar mums, vispirms, mēs sniegsim risinājumu saskaņā ar loģistikas situāciju.

- Ja pasūtījuma kopējā cena

- Ja jums ir nepieciešams pilnu sekošanas, lūdzu, izvēlieties "China Post Reģistrēta Gaisa Pastu "vai "www.ropazudraudze.lv Standarta Metodi", un maksāt papildu naudu par sekošanu.

★★ Par iepakojumu :Īpašu putu pamatni mobilo tālruni gadījumā, ir lieliskas aizsardzības efektu.

Ja jums šķiet, ka iepakojums ir bojāts, vai preces ir bojātas laikā parakstīšanu, lūdzu, ņemt foto un sazināties ar klientu apkalpošanas laikā.Saskaņā ar faktiskajiem zaudējumiem no precēm, mēs sniegsim jums atbilstošu kompensāciju.

Tagi: gadījumā, huawei, gadījumā godu, 8s godu, honor10i, lietā par godu 20pro, 10 gods, lietā par 8 godu x, šķidro plūstošās smiltis, 10es, 10es godu