High Power LED Chip10W Silti Balta Sarkana Zaļa Zila Dzeltena SMD Gaismas Lodītes LED integrālajām

• Iepakojuma Tips: Virsmas Mount
  • Maks. Apvērstu Pašreizējās: Zener Diode
  • Modeļa Numurs: Zener Diode
  • Maks. Uz Priekšu Spriegums: Zener Diode
  • Stāvoklis: Jauns
  • Maks. Uz Priekšu Pašreizējo: Zener Diode
  • Zīmola Nosaukums: FSXSEMI
  • Veids: Zener Diode
  • Maks. Reversais Spriegums: Zener Diode

15values*10pcs=150pcs

3 V 3V3 4V7 5V1 5V6 6V8 7V5

10V 12V 15V 16V 18V 20V 24V 1N4148

Ja vajag vairāk detaļas, Pls un noklikšķiniet uz iesniegt rīkojumu.Ja jums ir nepieciešams vairāk, daudzumu,Pls sazinieties ar mums.Ja jums prātā, cena,Ja dažas detaļas nevar atrast manu veikalu,Pls sazinieties ar mums,mums vēl ir daudz detaļu, nav publicēts.

Mēs nosūtīsim jaunāko produktu, u pgraded funkciju.Tas, iespējams, ir dažādas formas un krāsas.Ja jūs nevarat vienoties, pls nepērk.

Lūdzu, neatveriet strīdu un atstāt sliktas atsauksmes, ja jums ir kādi jautājumi, nekautrējieties sazināties ar mums,mēs sniegsim jums apmierinošu atbildi.Ceru, ka jūs saprotat, mums, paldies jau iepriekš.

Veicot pasūtījumu, lūdzu, izvēlieties piegādes metodi un maksāt par pasūtījumu, tostarp piegādes maksa.Mēs nosūtīsim priekšmetus, 5 dienu laikā pēc tam, kad jūsu maksājums ir aizpildīts.

Mums nav uarantee piegādes laiks uz visiem starptautiskajiem sūtījumiem atšķirību dēļ muitas ieskaita laiku atsevišķās valstīs, kas var ietekmēt to, cik ātri jūsu produkts ir pārbaudīts.Lūdzu, ņemiet vērā, ka pircēji ir atbildīgi par visiem papildu muitas nodevas, starpniecības maksa, nodevas un nodokļi, kas attiecībā uz ievešanu savā valstī.Šie papildu maksu var tikt savākta laikā par piegādi.Mēs ne kompensāciju kuģniecības maksa par atteicās sūtījumiem.

Kuģniecības izmaksas neietver visus ievedmuitas nodokļus, un pircēji ir atbildīga par muitas nodokļiem.

Visi pasūtījums tiks kuģis veic 1-5 buiness pēc maksājuma veikšanas pārbaudīt .Pls jāgaida pacientam.

Ķīna pastu nav ātrs , Usally nepieciešams 15-60days arriived.Ja steidzami .Pls izvēlēties DHL/ Fedex/EMS.Mēs varam rakstīt zemu vērtību cutomer, ja nepieciešams!

Ķīnas ziņu Parasto Mazo Pakešu Plus tikai var izsekot iekšzemes mūsu valstī,bet tas nav spēkā jūsu saņemšana.

Ja jūs vēlaties, lai jūsu produktiem un kas nevēlas tērēt savu laiku, pls izvēlēties, Ķīna Post Reģistrēta Gaisa Pastu.Ja jūs izvēlaties, Ķīna Post Parasto Mazo Pakešu Plus un iepakojums ir zaudējis.Mēs jums pierādīt, ka jums mēs nosūtīt paketi, un mēs tikai varam refound 50%.Šī ir jūsu izvēlēties, Mums visiem ir uzņemties risku.Ja jūs nevarat vienoties, pls nepērk.

Ķīnas ziņu Parasto Mazo Pakešu Plus un Ķīnas ziņu Reģistrēta Gaisa Pastu visu var izsekot

Mēs atmaksāsim jums, ja jūs atgrieztos priekšmetus, 15 dienu laikā no jūsu saņemšanas posteņiem, jebkuru iemeslu dēļ.Tomēr pircējam ir jāpārliecinās, ka preces atpakaļ ir viņu sākotnējiem nosacījumiem.Ja šīs preces tiek zaudēti vai bojāti, ja tie netiek atgriezti, pircējs ir atbildīgs par šādu kaitējumu vai zaudējumu, un mums nebūs jānodod pircējam pilnu kompensāciju.Pircējam vajadzētu mēģināt iesniegt prasību loģistikas uzņēmums, lai atgūtu izmaksas, bojājumu vai zaudējumu.

Pircējs ir atbildīgs par kuģniecības maksas, lai atgrieztu preces.

Savu gandarījumu un pozitīvas atsauksmes ir ļoti svarīgi, lai mums.Lūdzu atstājiet pozitīvas atsauksmes un 5 zvaigznes, ja jums ir apmierināti ar mūsu preces un pakalpojumi.

Ja jums ir kādas problēmas ar mūsu produktiem vai pakalpojumiem, lūdzu, jūtieties brīvi sazināties ar mums, pirmkārt, pirms jūs atstāt negatīvas atsauksmes.Mēs darīsim visu iespējamo, lai atrisinātu jebkādas problēmas, un nodrošināt jūs ar labāko klientu apkalpošanu.

Tagi: zener diode 12v 12w, jauda zener smd, zener smd wr2, matu skuveklis, sot223, ams1117, led rgb smd, sod323, dc, android e-tintes