Mežģīnes Apdari Lentas, Auduma, Dubaija Apkakles Guipure Dekoru Āfrikas Bazin Riche Brode Pērļu Baseinu Brokāta Damask Audumi Femme Drēbes

• Platums: 23.50cm
  • Modeļa Numurs: A150088
  • Apdare: Mežģīnes
  • Iestatīt Tipu: Jā
  • Materiāls: Poliestera / Kokvilnas
  • Technics: Žakarda
  • Produkta Tips: Mežģīnes
  • Veids, Vairumtirdzniecība: Jā(>50 Gab.)
  • Zīmola Nosaukums: Vieruodis
  • Iezīme: Eco-Friendly, Elastīgs

23.50 cm Stiept Elastīga Mežģīņu Auduma Rozā, Dzeltena, Pelēka, Zila DIY Amatniecības Šūšanas Piederumi Apdares Piederumi Apģērbi, Elastīgās Mežģīnes Apdari

Materiāls: Spandex un neilona

Krāsa: Rozā; Dzeltenā; Pelēks Ar Zilu

Platums: 23.50 cm

Iepakojums: 3 metri/loti (273cm kopā)

Šī mežģīnes ir ļoti mīkstas, plānas, labi elastīgs.

Veida uzmanību: Sakarā ar monitoru starpība, nedaudz krāsu atšķirība varētu būt noticis, paldies par jūsu laipnajiem izpratni.

Prezentācija:

Rozā:

Dzeltena:

Pelēks Ar Zilu, īstās krāsas vairāk kā 3 foto:

Maksājums:

Darījuma ir mūsu preferrable maksājumu metodi, mēs pieņemt arī citus maksājumus, piemēram, T/T, Western union, kredītkarti utt.

Piegāde:

Pēc noklusējuma, pasūtījums tiek piegādāts pa Pastu Ķīnas, kas, iespējams, aizņem 10-21 dienu laikā par piegādi.Mēs nebūsim atbildīgi ar neparedzētas aizkavēšanās, piemēram, muitas procesu, laika apstākļi utt.

Ja pircēja pieprasījuma ātrāk express, piemēram, DHL, UPS, FEDEX, TNT utt (3-5 darba dienu laikā), pls sazinieties ar mums, lai papildu izmaksas, un, pamatojoties uz vienošanos ar pircēju, mēs mainīt pasūtījuma apjomu ar papildu vērtību jūsu maksājumu.

Mēs parādīsim izsekošanas numuru uz www.ropazudraudze.lv pēc dzemdībām, jūs varat apmeklēt attiecīgo kurjera mājas lapā tiešsaistes sekošanas informāciju.

Atgriešanās Politika:

Klientu centrēta iepirkšanās pieredzi, vienmēr ir bijis mūsu mērķis, un mēs ceram, ka jums ir pilnīgi apmierināti ar katru vienumu, kas jūs iegādāties tiešsaistē no asv.Gadījumā, ja neesat apmierināts ar preci, ka esat iegādājies no mums, jūs varat atgriezt preci 30 dienu laikā no pasūtījuma dienas, par pilnu kompensāciju no pirkuma cenas, mīnus kuģniecības un pārkraušanas maksu ( Jebkuru "Bezmaksas Piegāde" vienība atgriezās būs starptautisko kravas transportēšanas maksas atskaita no kopējās peļņas.

Atsauksmes:

Jūsu apmierinošu ir mūsu persuirt, mēs vienmēr novērtējam jūsu pozitīvās atsauksmes ļauj mums zināt, ka jums ir saņēmis jūsu pasūtījumu un jums ir apmierināti ar priekšmetiem.Mēs labprāt atgrieztos pozitīvas atsauksmes, lai jūs kā labi.

Ja jūs neesat saņēmis iegādātām precēm, 14 dienu laikā vai, ja jūs dissatisfy ar vienumus, kas jums saņemta, pls sazinieties ar mums laiks, mēs esam priecīgi, lai atrisinātu jebkuru problēmu, kas jums.

Mēs ceram uz ilgtermiņa sadarbību ar jums.

Paldies tik daudz par jūsu iepirkšanās!

Tagi: dzeltena apdare bize, embroid mežģīnes apdari, mežģīnes sarkana, gulta dzimums, melns, lāzera, auduma krūšturis, fabric gold lace, īpašas žakarda audums, , līgavas mežģīnes apdari