Daudzfunkcionāls piestiprināt pie Sienas, Perforators-bezmaksas Tālvadības pults Uzglabāšanas Kastes Turētājs

• Režģu Daudzums: 1
  • Izmantošana: Rotaslietas
  • Forma: Rectangle
  • Materiāls: Plastmasas
  • Modeļa Numurs: uzglabāšanas turētājs
  • Jauda: 15-20 gabalus konfektes Alpiem
  • Specifikācija: 18.2x8.8x4.5cm
  • Produkts: Rotaslietas Kaste
  • Technics: Spīdīgs
  • Stils: Mūsdienu
  • Iezīme: Noliktavā

[CustomizedpruductTemplate] [/CustomizedpruductTemplate]

Taisnstūra Caurspīdīgas Plastmasas Uzglabāšanas Kaste Salauzta-Izturīgs Skaidrs, Ceļojumu Preces Kastē Piederumi Galvenajiem Iepakojuma Kaste Darbvirsmas Gadījumā Organizators

Motīvs:

1. Uzglabāšanas kaste ir izgatavota no inženierzinātņu plastmasas, kas ir izturīgs, videi draudzīgas un drošas lietošanā.

2. Uzglabāšanas kaste ir veidota ar sprādzi drošas glabāšanas un viegli atvērt un aizvērt.

3. Šis konteiners ir piemērots daudziem objektus, piemēram, instrumentus, rotaslietas, rezerves instruments, utt.

Specifikācija:

Materiāls: Plastmasa

Svars: 150 g

Izmērs: 18.2*8.8*4.5 cm / 7.2*3.5*1.8 jo

Piezīme:

Sakarā ar dažādu monitoru un gaismas efektu, faktisko krāsu preci var nedaudz atšķirties no krāsas parādīja, uz bildes.Paldies!

Lūdzu, ļauj 1-3mm mērīšanas novirze, jo manuāla mērīšana.

1 X Plastmasas Uzglabāšanas Kastes

1. VISPASAULES PIEGĀDE. (Izņemot dažas valstis un APO/FPO)

2. Pasūtījumi apstrādāti laikus, pēc tam, kad maksājumu pārbaudes.

3. Mēs tikai kuģis apstiprināja rīkojumu adreses.Jūsu pasūtījums adrese IR jāsaskan ar jūsu piegādes adresi.

4. Attēlus, kas tiek rādīti nav faktisko objektu, un ir paredzēts tikai atsaucei.

5. PAKALPOJUMA TRANZĪTA LAIKS ir paredzēts ar pārvadātāju un izslēdz brīvdienās un svētku dienās.Tranzīta laiks var atšķirties, īpaši laikā brīvdienu sezonu.

6. Ja jūs neesat saņēmis savu orderafter 30 dienu laikā no maksājuma, lūdzu, sazinieties ar mums.Mēs jums izsekot jūsu pasūtījumu un saņemt atpakaļ uz jums asap.Mūsu mērķis ir klientu apmierinātība!

7. Piegādes Laiks:

1. Jums ir 7 dienas, lai sazinieties ar mums un 30 dienas, lai atgrieztos tā no dienas, kad saņemts.Ja vienums ir jūsu rīcībā vairāk kā 7 dienu laikā, tas tiks uzskatīts par izmantoti, un MUMS nebūs ISSUEA KOMPENSĀCIJU VAI NOMAIŅA, lai jūs.NAV nekādu IZŅĒMUMU!

Kuģniecības izmaksas ir jāsedz gan pārdevēja, gan pircēja pusē.

2. Atgriezies preces, IR JĀBŪT oriģinālajā iepakojumā un jums IR SNIEGT mums ar sūtījumu izsekošanas numuru, konkrētu iemeslu, lai atgrieztos, un jūsu pasūtījuma ID.

3. Mēs atmaksāsim JŪSU PILNS UZVARĒTĀJU PIEDĀVĀJUMA SUMMU, saņemot preci tās sākotnējā stāvoklī un iepakojuma ar visām detaļām un aksesuāriem, PĒC tam, kad gan Pircējam, GAN Pārdevējam atcelt darījuma, no www.ropazudraudze.lv.VAI, jūs varat izvēlēties, lai rezerves.

4. Mums būs jāsedz visas kuģniecības izmaksas, ja prece(s) tiek (ir), nevis kā reklamē.Bojātas preces, IR jāziņo un atgriezās ar oriģinālo iepakojumu, ja tas ir iespējams.Jums ir, pastāstiet mums, ko defekts ir, un dod mums savu kārtas numuru.

Jūs piekrītat, lai visas iepriekš uzskaitītās politiku pēc pasūtīšanas no www.ropazudraudze.lv!

Mēs uzturēt augstu izcilības standartus un censties 100% klientu apmierinātību!Atsauksmes ir ļoti svarīgi.Mēs pieprasām nekavējoties sazinieties ar mums, PIRMS jūs sniedzat mums, neitrāla vai negatīva atgriezeniskā saite, tā, ka mēs varam veikt līdz jūsu apmierinātību.

Tas ir neiespējami, lai risinātu problēmas, ja mēs nezinām par viņiem! [relateproductdetail/]

Tagi: manējais pc, izdarīt organizatori idejas, peint zīmuli gadījumā, ika uzglabāšana, ereser zīmuļu kaste, mape plastmasas organizators, ūdensizturīgs gadījumā, instrumenti, , paaugstināma storge kaste, etagere uzglabāšana, kaste storag