5gab/Daudz Jaunu Oriģinālu DLA001D DLA001 Plāksteris LCD Barošanas Pārvaldības Čipu Labas Kvalitātes

• Darbības Temperatūra: -40°C LĪDZ 125°C (TJ)
  • Sprieguma Jauda (Maks.): 34V (switch)
  • Barošanas Spriegums: Starptautiskā standardis
  • Frekvences Slēdzis: 1.2 MHZ
  • Sprieguma Jauda (Min / Fiksētās): 2.5 V
  • Iepakojums: TSOT23-5
  • Izkliedes Jauda: Starptautiskā standardis
  • Daudzums: 1
  • Strāvas Izeja: 1.2. (switch)
  • Sprieguma Ievade (Min): 2.5 V
  • Sprieguma Ievade (Max): 10v
  • Pieteikums: PCB
  • Veids: Sprieguma Regulators
  • Zīmola Nosaukums: Jinytyxgs
  • Modeļa Numurs: MIC2288YD5-TR MIC2288YD5 MIC2288 SHAA
  • Stāvoklis: Jauns

Laipni lūgti mūsu veikalos!Mums ir tikai viens veikals www.ropazudraudze.lv, un mēs atrast citos veikalos zog mūsu bildes, bet šo preču kvalitāte nav vienāda, lūdzu, esiet uzmanīgi, lai iegādātos, tāpēc, mūsu produktu foto ir pievienota veikals ūdenszīme.Ir nepieciešams, lai pārlūkotu sākotnējo attēlu bez ūdens marka, laipni aicināti sazināties ar mums!~ Produkta Attēls;, Ja jūs pērkat vairākas vairāk vai ir jautājumi, Lūdzu, sazinieties ar mums, cik drīz vien iespējams!KOMPENSĀCIJAS & ATGRIEŠANĀS: Mēs piedāvājam garantija uz visiem posteņiem, ko mēs esam pārdevuši.Prece tiks pārbaudīta, pirms kuģis, tas būs labā stāvoklī, ja ir dažas problēmas ar preci, sazinieties ar mums.Lūdzu, e-Pastu mums, lai paziņot par nekvalitatīvu preci.Ja vien nav noteikts citādi, šis postenis nāk ar 14 dienas garantija no nosūtīšanas datuma.Jums ir jāsazinās ar mums pirms atgriešanās jebkuru produktu ..Atgriešanās jābūt jaunos apstākļos (Pircējs būtu jāatdod visa oriģinālā un nebojātā posteņiem saskaņā ar re-tirgus stāvoklis).Pircējs ir atbildīgs par visas kuģniecības izmaksas. !!Mēs sirsnīgi pateicamies jums par jūsu pozitīvu atsauksmi, un pabeigt darījumu, mūsu sistēma atstās jums pozitīvas atsauksmes.MUITAS NODOKĻA & NODODOT MAKSA: Par visām klientu pasūtījumus, mums nav maksas nodošanu, maksu, pat 1gb daļa.Kad daļas, kas ieradās pie vietējā paraža, ja detaļas bija jāmaksā muitas nodoklis, mums nav atbildīgs par jebkādiem muitas nodokļiem vai ievedmuitas nodokļa.Pārliecinieties, ka jums lasīt nosūtīšanas informācija noteiktu paredzamo piegādes laiku.Ja projekts vēl nebija ierodas šajā laikā, lūdzu, dodiet mums ziņu, pagarināt apstiprinājuma saņemšanas par šo pasūtījumu.būs pārliecinieties, ka jums 100% apmierinoša atbilde.Izvēlēties mums ir jums pareizo izvēli.Paldies tik daudz par jūsu izpratni!

Tagi: 100000 lm, 10 rfid, 100mm leņķa slīpmašīna, td6817, 15mhz, 100k pretestība, 10 sim karti tālrunis, s10blg, 100 amp akumulators, 100.a brushless esc