5gab lieljaudas Ķīmiski Izturīgs Izraisīt Miglotāji Aerosola Pudelē, Sprauslas Galva K888

• 4. tips: Pulverizators, kas ir ķīmiski izturīgs
  • 2. veids: uzgalis pudele
  • Veids: Smidzinātāji
  • Modeļa Numurs: Sprauslas Galva
  • Iezīme: Izturīga un ilgstošu izmantošanu
  • Materiāls: Plastmasas
  • izmērs: 30 x 11 x 3cm
  • Izmantošana: Augu Ziedi, augi un utt
  • Smidzinātājs Tips: Sprūda
  • 1. tipa: Ķīmiskā smidzinātājs
  • Iepakojuma Saturs: 10 x Uzgalis Vadītājs
  • Krāsa: Izlases Krāsas, donu0027t pieņemt norādītajā krāsā
  • Nosaukums: Sprauslas Galva
  • 3. veids: smidzinātājs

Ļoti viegls, ērts lietošanā un daudzfunkcionāls instrumentu.

To var izmantot, lai ūdeni, ziediem vai tīru windows telpās.

Arī var lietot uz augu ziedi, augi un utt.

Stingra kvalitātes inspectation sistēma nodrošina jums augstas kvalitātes produktu.

Pieņēma no augstas kvalitātes materiāla, tā ir izturīga un ilgstošu izmantošanu.

Krāsa: izlases krāsas, nepieņemam norādītajā krāsā

Materiāls: plastmasa

Izmērs: 30 x 11 x 3cm

Iepakojuma Saturs:

10 x Uzgalis Vadītājs

Tikai iepriekš paketes saturu, citi produkti nav iekļauti.

Piezīme: Gaismas šaušana un dažādi displeji var izraisīt krāsu elementu attēlu nedaudz atšķiras no reālā lieta.Mērījumu kļūda ir atļauts +/- 1-3cm.

Par sadarbības jautājumiem, kas saistīti ar:

Mēs sniegt labu produktu ar labāko cenu,mēs atbalstām Vairumtirdzniecība/Drop Kuģniecības Lai

1. Lai Piliens Kuģniecības pasūtījumu, lūdzu, piezīmi"dropshipping kārtībā" , mēs to prioritāti.

2. Vairumtirdzniecības/Kritums Piegāde pirkumiem, ja jums ir kādas idejas par cenu vai paketi,lūdzu, sazinieties ar mums iepriekš,mēs sniegs jums vislabāko pakalpojumu, lai apmierinātu jūsu prasības.

Par Maksājumu:

Ja jūs apmierināt jebkuru problēmu, kad maksājuma veikšanas, lūdzu, sazinieties ar www.ropazudraudze.lv Klientu Apkalpošanas Centrā ar lūgumu palīdzēt:

Par Sūtījumiem

1.Mēs nosūtīt pasūtījumus ASAP robežās 2-5 dienu laikā(izņemot brīvdienas un svētku dienas), kad jūsu maksājums ir aizpildīts parasti.

2.Lūdzu, uzrakstiet pilnu piegādes adresi, ar pareizu tālruņa numuru un pasta indeksu, it īpaši Krievijas un Baltkrievijas pircēju, lūdzu, apstipriniet savu vārdu un uzvārdu.

3.Mēs piedāvājam gan pēc kuģniecības un izteikt shippings.Lielākajā daļā valstu, pasta piegāde aizņem apmēram 25-35 darba dienas, un, ilgāk, dažās valstīs, piemēram, Brazīlijā, Peru.

Express shipping inlcude DHL, EMS, www.ropazudraudze.lv Premium Kuģniecības un Īpašu Līniju, piemēram, Aramex.Paiet apmēram 7 dienas.(Tā būs kavēšanās ja jūsu valsts satikties ar kādu problēmu,Darbinieku streiku,laika problēma, un tā tālāk.)

Par Pēc-pārdošanas Servisa

Mēs esam uzticami un pārdevējam mums ir profesionāli pēcpārdošanas servisa visām mūsu muitas.Ja ir kāds jautājums par pasūtījumu,lūdzu, sazinieties ar mums iepriekš ,mēs vienmēr šeit, kamēr jums ir laimīgs, atbilde.

Par Atsauksmes

1. Lūdzu, pārbaudiet iepakojuma un objektu, ja jums uzmanīgi, lai pārliecinātos, ka tur nav problēma.

2. Ja jums ir kādas problēmas vai nav pilnībā apmierināts ar savu paketi,lūdzu, nebaidieties, sazinieties ar mums, vispirms, pirms atstāj negatīvas atsauksmes.Mēs jums atrisināt problēmu, lai apmierinātu tevi.

3. Ja nav problēmu, lūdzu, atstājiet mums 5 zvaigžņu pozitīvas atsauksmes.

Tagi: galvenais smidzinātājs, putu smidzinātājs, pudele izraisīt, izsmidzinātā ūdens, dārza smidzinātāju, smidzinātājs izraisīt, pudeli ar smidzinātāju, augu smidzinātājs, smidzinātājs ūdens, aerosola izsmidzinātājs