Augstas Kvalitātes Planšetdatoru, Aizsardzības Aksesuāri Ipad Pro 11 collu Klasisks Tpu Tri-fold Anti-fall Dzīvoklis Aizsardzības Gadījumā

• Garums: 29.7inch
  • Materiāls: PU
  • Zīmola Nosaukums: Peaktop
  • Iepakojums: No
  • Iezīme: Anti-Putekļu
  • Pieteikumu Klēpjdatora Izmēra: 10.1"
  • Stils: Modes
  • Modelis Tips: Cietie
  • Veids: Aizsardzības Apvalks/Ādas
  • Saderīgu Zīmols: Par Microsoft
  • Platums: 21.0inch

Firmas Nosaukums : Peaktop

Tips : Aizsardzības Apvalks/Ādas

Pieteikumu Klēpjdatoru Izmērs : 10.1"

Izcelsmes valsts : CN(Izcelsmes valsts)

Garums : 29.7 cm

Materiāls : PU

Modeļa Tips : Cietie

Stils : Fashion

Platums : 21.0 cm

Iepakojums : Nē

Saderīgu Zīmols : Microsoft

Motīvs : Anti-Dust

Platums : 20.1 cm

Modeļa Numurs : Microsoft Surface pro 3

Garums : 29.2 cm

Nosaukums : Gadījumā Microsoft Surface pro3 Pro 4 12.3 collu

is_customized : Jā

Stils : Fashion

Krāsa : Kā Bildes rādīt

Modeļa Saderība : Par Microsoft surface pro 4/surface pro 2017

Materiāls : Augstas kvalitātes PU ādas gadījumā

Motīvs : Stand cover/Auto wake up

Dāvanas : Pildspalva+OTG

2017 Jaunu LABĀKAJIEM Ādas Tablete smart cover for Microsoft Surface Pro 3 Pro 4 12.3/'/' Grāmatiņa aizsardzības Gadījumā surface pro 2017

Motīvs:

100% jauns, labas kvalitātes pu ādas gadījumā

Ultra plānas ērts veids, kā izmantot jūsu mašīna

Kompakts, ļoti izturīgs un stilīgs

Modes un Luksusa, Turēt savu aprīkojumu drošas, tīras un skrāpējumiem bezmaksas

Compatiable ar planšetdatoru perfekti.

Atšķirt labu quility un jauku izskatu.

Lūdzu, lūdzu norādīts

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums, mēs darīsim visu iespējamo, lai jums palīdzētu.

Ja jūs vēlaties iegādāties lielu daudzumu, lūdzu, nosūtiet mums e-pastu, mēs dos jums labāko un konkurētspējīgu cenu.

Bildes atsauce

Krievijas Draugs Pievērsiet Uzmanību, Lūdzu!!!

Lūdzu, piedāvājam uztvērējs/s pilns nosaukums pasūtījumu.

Citādi, mēs neesam atbildīgi par par neizdevušos piegādi, ko izraisa informācijas trūkst!

Piezīme: Pls norādīt krāsu un daudzumu, ja vēlaties veikt pasūtījumu, vai mēs kuģis nejauši!

Iepakojums iekļauti:

1gb Ādas somiņa+pildspalva+OTG

Tablete nav iekļauts

Sercive>>

1.Pievienot savu veikalu, lai to vēlmju saraksts.atrast mūs viegli nākotnē.Labs darbs togeth

2.Mēs piedāvājuma oriģināls fotogrāfijas tālākpārdevēju un veciem draugiem,Atbalstu nometiet kuģniecības,sajauc krāsas & sajauc pasūtījumu.Liels vairumtirdzniecības sazināties ar mums par konkurētspējīgu cenu.

3.Kvalitātes garantija,mūsu QC komanda pārbaudīs atkal un atkal, pirms kuģis veic, lai pārliecinātos, ka visas preces ir labā stāvoklī un iepakojuma labi.

Maksājuma Metodi>>

Mēs pieņemam maksājumu metodes sniedz www.ropazudraudze.lv Darījuma Pakalpojumu.

Kāds ir Darījuma?

*Darījuma pakalpojumu par www.ropazudraudze.lv ir powered by Alipay.com.

*vadošais trešo personu tiešsaistes maksājumu platforma no Kyocera Grupas.

*Darījuma ļauj droši maksāt tiešsaistē bez pakļaujot savas kredītkartes datus.

*Jūs varat arī izsekot piegāde jūsu pasūtījumu un samaksu ir tikai izlaists piegādātājam pēc tam, kad jūs apstiprināt jums esmu saņēmusi pasūtījumu.Darījuma ir ātrs, drošs un viegli lietojams!

kuģniecības>>

1.Nosūtīšanas ir sakārtoti 1-3 dienu laikā pēc tam, kad jūsu maksājums ir pabeidzis pārbaudi www.ropazudraudze.lv(parasti ir vajadzīga 24 stundas)

2.Lūdzu, vēlreiz pārbaudiet savu adresi,tiesības, pasta indekss,tālruņa numuru, kas ir svarīgi, ja jūs atstāt savu adresi vai aizmirst izdarīt grāmatojumu.

3.Kuģniecības reizes varbūt nokavēto piegādes laikā, sakarā ar muitošanai & sliktiem laika apstākļiem.

Atgriešanās Politika>>

Visas preces mēs pārdodam, ir labs un kvalitatīvs, un saskaņā ar stingriem pārbaudes, pirms tie tiek nosūtīti.Mēs centīsimies mūsu labāko, lai izvairītos no jebkādiem kvalitātes problēma.

Ja jums atrast jebkuru defektu, jo mūsu objektus, lūdzu, sazinieties ar mums klientu apkalpošanas 7 dienu laikā pēc saņemšanas postenis.

.Pirms atgriešanās objektus, lūdzu, apstipriniet, atgriešanās adresi un loģistikas metode ar mums.Pēc tam, kad jūs sniegt priekšmetus, loģistikas kompānija, lūdzu nosūtiet mums izsekošanas skaits.Tiklīdz mēs saņemam priekšmetus, mēs remontu vai apmainīt ASAP.

Atgriešanās priekšmetus nedrīkst tikt izmantots vai ir kādas pazīmes, kas liecina par vardarbības vai tīša bojājuma.

Pircējs ir atbildīgs par visu atpakaļ nosūtīšanas izmaksas.

Atsauksmēm>>

Cienījamais pircējs, klientu apmierinātība ir ļoti svarīgi, lai mums.

· Kādi jautājumi vai komentāri par produktiem vai politiku, lūdzu, sazinieties ar mums.Jums būs atbildēja 24h.

· Paldies par jūsu pozitīvu atsauksmi, ja jums ir apmierināti ar mūsu produktiem vai pakalpojumiem.Negatīvas atsauksmes neatrisina neko.Mēs vienmēr esam gatavi strādāt to ārā, paldies!

Visas Problēmas Var Atrisināt Ar Draudzīgu Saziņu.

Tagi: gadījumā, virszemes 3, huawei klēpjdators, surface pro segtu grūti, asus windows virsmas, surface pro x soma, microsoft surface pro 5 lieta, mac pro virsmas vāks, sakausējuma virsmas, vāka virsma pro, virsmas foto