Zinātnes un tehnoloģijas automobiļu veidošanas bloku KM · 32199 celtniecības bloku 1. daļa * 11 mīksto krusta vārpstas montāžas rotaļlieta puika dāvanu

• Vecums: > 6 gadiem
  • Veids: Bloki
  • CE: Sertifikāts
  • Materiāls: Plastmasas
  • Svītrkods: No
  • Modeļa Numurs: WM6102 WM2057 WM2058 WM2059 WM2060 WM2061 WM2062 WM2063 WM2064
  • Brīdinājums: WM6101 WM2049 WM2050 WM2051 WM2052 WM2053 WM2054 WM2055 WM2056
  • Plastmasas Bloku Forma: Pašbloķējoši Ķieģeļu
  • Sertifikācija: CE
  • Dzimums: Unisex
  • Sertifikāta Numurs: AGC11062200801-T001
  • Plastmasas Tips: ABS

Pērc vairāk kā 20 GAB., viena pasūtīt un baudīt bezmaksas piegāde ar www.ropazudraudze.lv Standarta Piegāde

(kuģniecības valstis: Krievija,asv, Itālija, Vācija, Nīderlande,Francija, Spānija,

Izraēla,Portugāle,Turcija,Polija,Maroka,Libāna,Omāna,katara, Kuveita,Aizliegtās vienošanās,Bahreina,Ēģipte,Čīle,Brazīlija,Meksika,lielbritānija,Ukraina,Kanāda,Rumānija,Baltkrievija,čehija,Dienvidkoreja,Bulgārijā,Beļģijā,Austrālijā,Ungārijā,Lietuvā,Īrijā,puertoriko,Šveices, slovākijas Republika,Kazahstānas republika,Saūda Arābija,AAE)

Lai iegūtu plašāku informāciju, sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk bildes, paldies

Produkta Apraksts:

Materiāls: Augstas Kvalitātes,kas Izgatavoti no netoksisks, Bez smaržas,nekaitīgs ABS Plastmasas.

Nosaukums:Ķieģeļu Bāzes

Izmērs:aptuveni 4,5 cm

Iepakojums:ietver visus vienumus attēlu,nav oriģinālajā kastē un kartes,PE soma.

Jums ir nepieciešams, DIY ar sevi, veidot rotaļlietas.Lieliski piemērots bērnu rotaļām un mācībām.

Lūdzu uzmanību:

1. Tur varētu būt nedaudz atšķirīga krāsu, jo datora monitora iestatījumus.

2. Ar to atšķirību, mērījumu metodi, lūdzu, ļauj 1-3cm lieluma novirze (1cm=0.39 collas).Paldies par sapratni!!

Mēs piedāvājam kritums iepirkšanās pakalpojumu.Laipni lūdzam vairumtirdzniecība.

Piezīme:

1. Mēs nosūtīt visiem zemes gabaliem, 3 dienu laikā;

2. Par "Ķīnas ziņu Parasto Mazo Pakešu Plus" un "Pārdevēja piegādes Metodi" Piegādes Laiks ir aptuveni no 30-60 dienām.

3. Ar "Epacket" un "China Post Reģistrēta Gaisa Pasta" Piegādes Laiks ir aptuveni 20-60 dienas.

4.Ķīnas ziņu Parasto Mazo Pakešu Plus:tas tikai var izsekot, kad tas ir Ķīnā,tas nevar būt kāpurķēžu pa ceļam.

5.Ķīnā Reģistrēts Gaisa Pasts:tas sekos līdzi pa ceļam.

Izsekošana website:www.17track.net.

6. Kuģniecības izmaksas neietver visus ievedmuitas nodokļus,un pircējs ir atbildīgs par muitas nodokļiem.

7. Ja jums nav saņemt sūtījumu noteiktajā Aizsargātu Laikā,nav nejauši pieminēt strīdi,lūdzu, sazinieties ar mums, vispirms,mēs varam pagarināt piegādes laiku, lai nodrošinātu, ka jūsu intereses.

8. Bojāts produkts ir pateikt mums 3 dienu laikā piestiprināta ar priekšstatu par bojāto daļu.Mēs pieteikties nomaiņa rūpnīcas, tas var aizņemt kādu laiku, lūdzu, saprast,

Ja jums ir nepieciešama kompensācija, Pircējiem ir nepieciešams maksāt par transportēšanas izmaksām .

9 .Ja jums ir kādi jautājumi,nekautrējieties sazināties ar mums,lūdzu, nav nejauši atstāt negatīvu atgriezenisko saiti,mēs darīsim visu iespējamo, lai palīdzētu jums atrisināt jūsu jautājumu.Paldies jau iepriekš!

Tagi: alvas figūru, figūriņas siena, bloķēt dragon ball, šausmu lego, lelle lego, cilvēka rotaļlietas, decool lego, ninjago robots, galvas lego, goku lego