• 1Pc Jaunā

1Pc Jaunā "Eiropa 2020" Gredzenu Sieviešu Japānas un korejas Modes Nerūsējošā Tērauda, Titāna Tērauda Gredzena Astes Han Izdevums Kopīgu Gredzens

• Modeļa Numurs: R1206
  • Stils: MODERNS
  • Gredzeni Tips: Kāzu Joslās
  • Sods vai Modes: Modes
  • Dzimums: Sievietes
  • Saderība: Visi Saderīgie
  • Materiāls: Sveķu
  • Godu: puse
  • Zīmola Nosaukums: Miage
  • Metālu Tips: Nav
  • Formas\raksts: Ovāls
  • Iestatīšanas Veids: Līme
  • Funkcijas: Garastāvoklis Tracker
  • Vienuma Tips: Gredzeni

1.Kuģniecības Metodes:Sakarā ar starptautiskās iepirkšanās, tas ir labāk izvēlēties reģistrētu aviopastu,www.ropazudraudze.lv standarta piegādi vai epacket,lai Gan kravas, ir dārga, un tas nav viegli zaudēt, iepakojuma un transportēšanas ātrums strauji.

2.Pēcpārdošanas servisa:Ja jums ir jebkādas problēmas ar saņemto preci,lūdzu, nav tieši atstāt negatīvas atsauksmes.Do sazinieties ar mums un mēs centīsimies mūsu labāko, lai atrisinātu problēmu, līdz esat apmierināts.Ja jums ir kādi jautājumi, jūs nesaprotu, lūdzu, sazinieties ar klientu servisu.

Izmērs: 1.7 cm

materiāls: sveķi

Tagi: 1 collu ventilators, 1 farad kondensators, 1 ohm rezistors 10w, sastāvdaļas paraugu kataloga, grāmatu smd, spīguļi, sveķiem, aproce sveķi, sveķu reņu, elektronisko komponentu paraugu kataloga, sveķu skulptūra