Jauki Panda Bambusa Vēstules Metāla Griešanas Mirst un Skaidrs Markas Scrapbooking Amatniecība Trafaretu Zīmogs Lapas Dekoru ar Spiešanu Veidne

• Usage3: jaunas griešanas mirst
  • Materiāls: METĀLA die-namics
  • Product1: Metāla Presformas scrapbooking amatniecība
  • Modelis Tips: Neregulāra Figūra
  • Zīmola Nosaukums: METOO

Izmēri un prasības

Aprakstīt informāciju par pārdošanas punkts iepriekš, piesaistot un Krāsa:Sudraba Materiāls:Zema oglekļa tērauda, Izmērs:7.5X4.6CM Konversija: 1cm=0.39 collas /1 inch =2.54 cm Iepakojumā:1gb/daudz Varbūt 0.1-0.2 cm atšķiras, jo manuāla mērīšana - Augstas kvalitātes plānas metāla griešanas mirst izgatavots no 100% tērauda - Samazināt papīra, auduma, un vēl daudz vairāk - Darbojas vairums nozīmīgāko zīmolu die griešanas mašīnas OEM service acceptableproviding uzticēšanos, lai jūsu potenciālajiem lietotājiem.

Samazināt papīra ar pārdevēju

Atsauksmes:

1. Lūdzu atstājiet 5 zvaigžņu atsauksmes, ja esat apmierināts ar mūsu produktu un pakalpojumu, mēs to novērtēs (Objektu, kā Aprakstīts 5 zvaigznes, Komunikācijas 5 zvaigznes, Kuģniecības laiks ir 5-zvaigznes). 2. Ja šo produktu esat saņēmis tika bojāta vai nepareizi stili, lūdzu neatstāj nekādu negatīvu reakciju, pirmkārt, laipni lūdzu, sazinieties ar mums,mēs galā ar to, un izveidos vislabāko risinājumu, Jūsu satisfication ir mūsu kustības darīt labāk.

Kuģniecības un atgriešanās politiku:

1. Mēs parasti pāriet pasūtījumus 48 stundu laikā pēc maksājuma saņemšanas. 2. Ķīnas ziņu parasto mazo pakešu plus un Ķīnas ziņu reģistrēta gaisa pasts notiek lēsts, 15-60 dienas. 3. Ieteicams sūtījumiem: www.ropazudraudze.lv standarta kuģniecības--stabilāku,drošāku,faste 4. Mēs pieņemam peļņu un kompensācijas, 15 dienu laikā pēc pasūtījuma pabeigta, lūdzu, sazinieties ar mums.

Dropshipping / vairumtirdzniecība/OEM:

1. Mēs piliens kuģa visā pasaulē, lūdzu, jūtieties brīvi sazināties ar mums, ja ir kādi jautājumi vai problēmas. 2. Piedāvāsim labāko cenu par vairumtirdzniecības, un ieteiks labāko sūtījumu. 3. Laipni aicināti sazināties ar mums costomized nomirst,zīmogu un citas populāras preces.Paldies par jūsu lasījumā

Tagi: tērauda griešanas mirst vārdi, meitene pliks, melna balta pārbaudīt, happy birthday meral griešanas mirst, griešanas mirst franču vārdi, mugursoma vēsāks, fona die cut, pasūtījuma plīša rotaļlieta, koku fona nomirst, metāla fona nomirst