K. SWIGS Vīriešu Parūka Mono Neto Ar Poli Ādu Ap Dabas Aukla Remy Hairpieces Vīriešiem Toupee pastāvīga informācijas Sistēmas Nomaiņa 1B

• Zīmola Nosaukums: Betim
  • Iestatīt Tipu: No
  • Veids, Vairumtirdzniecība: No
  • Materiāls: Dižskābardis
  • Līdzeklis 1: Ādas Skava
  • Nosaukums: Šūšanas koka ādas klipu
  • Iezīme 2: Ādas šūšana, instrumenti,
  • Funkcija 3: ādas skava koka

Motīvs:

Viegli remontēt, ādas izstrādājumi, kas dod jums vienmērīgu pieredze šūšanas un izšūšanas mežģīnes.

Neaizstājams līdzeklis, ādas mežģīnes, šūšanai, apģērba vai jebkura cita nepieciešams trešās puses mērķim.

Ērtu, vienkāršu, divi pozicionēšanas caurumiem.

Izgatavots no augstas kvalitātes dižskābarža koka un tērauda, tas ir izturīgs un izturīgs.

Visi rokasgrāmata skrūvi dizains cieši pieskrūvēts, ar regulējamu elastību.

Specifikācija:

Nosaukums: Šūšanas koka ādas klipu

Materiāls: Dižskābardis

Izmērs: Kā parādīts attēlā zemāk

Piezīme:

1.Manuālā mērīšana, lūdzu, ļauj 1 ~ 5 mm kļūdu,paldies.

2.Mūsu produkti ir veikti natūrā.Sakarā ar dažādām rezolūcijas displeju, var būt ar noteiktu krāsu starpība starp faktisko priekšmetu un attēlu.Lūdzu, ņemiet faktisko objektu, kā standarta.

Laipni vairumtirdzniecības !

Laipni lūdzam Kritums piegāde!

Laipni lūdzam kritums jautājumi mums, paldies, ka tu meklē!

Piegāde

1. Mēs Kuģis uz Pasaules (Izņemot dažas valstis un APO/FPO).

2. Mēs tikai kuģis apstiprināja rīkojumu adreses.Jūsu pasūtījums adrese IR jāsaskan ar jūsu piegādes adresi.

3. Pasūtījumi apstrādāti laikus, pēc tam, kad maksājumu pārbaudes.

4. Mēs nosūtīsim iepakojumā, no Ķīnas pa gaisa pastu.

5. Piegādes laiks ir atkarīgs no Nosūtīšanas Pārvadātājam, Muitas un Pasta Nosūtīšanas, galamērķa un citiem faktoriem.Lielāko daļu iepakojumiem ir iespējams saņemt 20 darba dienas (4 nedēļas).

Atgriešanās Politiku

1. Mēs pieņemam e-Pasta pieprasījumi atdevi 7 darba dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas.Ja vienums ir jūsu rīcībā vairāk kā 7 dienu laikā, tas tiek uzskatīts par izmantoti, un mums nebūs jautājumu, jums kompensācijas vai nomaiņa.

2. Ja jūs neesat apmierināts, saņemot preci, lūdzu, nogādājiet to atpakaļ 7 dienu laikā, lai aizstātu vai naudu atpakaļ.Lūdzu, sazinieties ar mums, lai atgrieztos guide, pirms jūs atdot to.

Atgriezies preces, IR JĀBŪT oriģinālajā iepakojumā un jums IR SNIEGT mums ar sūtījumu izsekošanas numuru, konkrētu iemeslu, lai atgrieztos, un jūsu pasūtījuma ID.

3. Ja prece ir ar trūkumiem, jo 3 mēnešu laikā, Mēs nosūtīsim jums nomaiņu bez papildus maksas, vai piedāvāt kompensāciju pēc tam, kad mēs saņemt nekvalitatīvu preci.

4. Ja prece ir bojāta, pēc 3 mēnešiem, jūs joprojām varat nosūtīt mums atpakaļ.Mēs nosūtīsim jums jaunu saņemot nekvalitatīvu preci.Bet jums ir nepieciešams maksāt papildu piegādes maksa.

5. Jūs piekrītat, lai visas iepriekš uzskaitītās politiku pēc pasūtīšanas no www.ropazudraudze.lv!

Atsauksmes

1. Ja esat apmierināts ar mūsu produktu un pakalpojumu, lūdzu, sniedziet mums pozitīvu atgriezenisko saiti ar 5 zvaigžņu vērtējumu, ko ir ļoti svarīgi, lai mums. 2. Mēs būsim ļoti pateicīgi, ja jūs varat atstāt savu reālā sajūta šeit.

3. Ja jūs neesat apmierināts ar priekšmetu vai mūsu pakalpojumiem, lūdzu sazinieties ar mums, pirms aiziešanas nekādu atgriezenisko saiti, mēs jums atrisināt problēmu uzreiz, paldies!

Sazinieties ar mums

1.Lūdzu, Ziņu mums no 9:00.līdz 18:00. (GMT+8) no pirmdienas līdz sestdienai.

2.Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, īsziņu ar mums un dod mums iespēju, lai jums palīdzētu.Visi ziņojumi tiks atbildēts 1 darba dienas laikā (izņemot Valsts svētku dienas Ķīnā).Ja jums nav saņemt mūsu atbildi,

3.lūdzu, lūdzu, atkārtoti nosūtīt jūsu ziņu un mēs jums atbildēsim pēc iespējas ātrāk.

4. Mēs atvainojamies par vēlu atbildi, brīvdienās (tai skaitā svētdienās).

Tagi: saistviela klipus, piezīmes, vēstules saspraudi, leathercraft rīki tandy, karikatūra koka saspraudi, spalvu saspraudi, leathercraft rīku spēkā, 4gab leathercraft rīki, leathercraft rīki vidēja, metāla saistvielu klipus, piezīmes, vēstules saspraudi, metāla saistvielu saspraudes saspraudes 25mm, leathercraft tools youtube