5D Pilna dimanta krāsošana Indija Dievs tas Kungs Sai Baba DIY Dimanta izšuvumi uz foto dimanta mozaīkas Cross Stitch mājas dekoru

• Stils: Eiropa

Modeļa Tips:Personalizētu Pielāgot

Rīki Ietver:Pincetes,Renes,Norādiet Dimanta Urbšanas Pildspalvas,Līmi

Dimanta Izšuvumu Pārdošana:Vairumtirdzniecības un Mazumtirdzniecības

1.Attiecas uz salīdzinājumu pasaka uz audekla, lai noteiktu katra dimanta numuru, kas atbilst iespiesti zonā uz audekla.

2. Aizpildiet pildspalva ar glu, likt dimantus uz šķīvja.

3.Izmantojot pildspalvu, galvenais, lai stick vairākas dimanta urbji.

4. Asaru papildus daļēju filmu un stick daimond uz audekla accoding uz atbilstošo numuru.

5. Pincetes, var viegli klipu trīs dimanti stick tik ātri.

6. Pēc tam, kad gatavo, viegli nospiediet uz leju, dimantu ar roku vai grāmatu, lai saglabātu tos stingri piestiprināts.

Cienījamais pircējs, ja jūs neesat apmierināts ar mūsu produktu un pakalpojumu, lūdzu, sazinieties ar mums, pirms atstāj negatīvas atsauksmes, tad mēs centīsimies mūsu labāko, lai atrisinātu problēmas, un jūs apmierināti.Tas ir ļoti svarīgi, lai mums, un paldies par jūsu sapratni.

Paldies, nāk, un ir jauka diena.

Mēs izmantojam EMS /www.ropazudraudze.lv Standard Shipping/China Post Air Mail/CPAM/Fedex, atbilstoši jūsu atrašanās vietu,un jums būs iegūt izsekošanas skaits ietvaros 1-5 dienu laikā pēc piegādes.

Mēs to darām, sadarbībā ar lielo loģistikas pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, Singapūra Pastu, Correos, Posti Somija, SPSR, DHL un citi.Ja jums ir nepieciešama, lūdzu, sazinieties ar mums izvēlēties.

1.Par mūsu dimanta krāsas.

Jo lielāks izmērs, jo vairāk krāsu.

2.Gatavo krāsošanas būs tieši tāds pats kā mūsu sākotnējo attēlu?

Tur nebūs krāsu atšķirība, ja dimantu ražošanu,bet mūsu designer mēģiniet vislabāk, lai padarītu jūsu foto labāk, arī būs size (1-2cm)atšķirība ar audekla.

3.Kā rīkoties, ja mums trūkst dimanti?

Mums ir 20-30% papildus dimantu katrā iepakojums, mēs esam labas kvalitātes kontroli, ja jums atrast trūkums dimanti,mēs varam nosūtīt jums par brīvu.Sazinieties ar mums, izmantojot īsziņas vai trademanager.

Tagi: xr iphone volkswagen gadījumā